Pripreme

Naziv dokumentaObukaIme treneraPregledanaKategorijaČlanovi timaŠkola
1207105/03/2023Ilinka LukicBonusy Bukmacherskie Lista Bonusów I Promocji Powitalnych 202
1198924/02/2023Ilinka Lukic¡la Mejor Casa De Apuestas Y Casino En Colombi
1214231/12/2022Ilinka LukicPliki Cookie I Wybory Dotyczące Rekla
1198717/12/2022Ilinka Lukic1win Casino Sitio Oficial De Los Angeles Casa De Apuestas, Tragamonedas, Máquinas Sobre Jueg
1211416/12/2022Ilinka LukicJakie Są Giełdy I Jak Przyjmują Zakłady Sportowe? المحامي سليمان العمر
1199125/11/2022Ilinka LukicИгровые Автоматы Онлайн Попробуй Слоты Бесплатно! 202
1212226/10/2022Ilinka LukicКазино Соч
1206015/10/2022Ilinka Lukicкак Сделать Депозит а Казино, Способы Пополнения Счет
1202701/10/2022Ilinka Lukic“как Отыграть Бонус В Казино: Правила Отыгрыша И Рекомендац
1204016/09/2022Ilinka LukicОнлайн Букмекеры Россия Лучшие Спортивные Ставки В европ
1092307/09/2021Milkica ČarmakOtpad nije smećedSub. 28.11.Maja Jukićprof. Jadranka Tršić, Gimnazija Niko Rolović, Bar prof. Milkica Čarmak, Gimnazija Niko Rolović, Bar
1092107/09/2021Milkica ČarmakOtpad nije smećeSub. 28.11.Maja Jukićprof. Jadranka Tršić , Gimnazija Niko Rolović, Bar prof. Milkica Čarmak, Gimnazija Niko Rolović, Bar
1081112/08/2021Tanja ŠoškićSaobraćajna kultura i bezbjednost u saobraćajuSre. 30.06.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneMarina Vuković, JU OŠ,, Pavle Rovinski” -Podgorica Aleksandra Jelić, JU OŠ,, Pavle Rovinski”- Podgorica, Biljana Durković, JU OŠ,, Pavle Rovinski”- Podgorica, Biljana Raković, JU OŠ,, Pavle Rovinski” -Podgorica Tanja Šoškić, JU OŠ,, Pavle Rovinski”- Podgorica
1074608/08/2021Ana ĆetkovićProjekat „ Očuvanje planete Zemlje“Sre. 30.06.2021Boris ĆurkovićPregledana1. Odlične Ružica Čizmović – profesor razredne nastave Branka Milić – profesor razredne nastave Ana Ćetković – profesor razredne nastave Vera Milović – profesor razredne nastave Tanja Adžić – profesor razredne nastave Ivana Ždralević – vaspitač JU OŠ ”Jagoš Kontić”, Nikšić
1069614/07/2021Maja PoleksićSaobraćajSre. 30.06.2021Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneOlga Bubanja, O.Š. “Oktoih”, Podgorica, Zorica Ostojić, O.Š.”Milorad Musa Burzan”, Podgorica, Milica Milović, O.Š.”Milorad Musa Burzan”, Podgorica i Maja Poleksić, O.Š.”Milorad Musa Burzan”, Podgorica.
1069214/07/2021Silva DjukanovicUpoznajmo Crnu GoruSre. 30.06.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneBranka Miković- OŠ “Braća Labudović”- Nikšić Silva Đukanović -OŠ “Braća Labudović”- Nikšić Danijela Gardašević- OŠ “Braća Labudović”- Nikšić
1068813/07/2021Magdalena KilibardaZajednička priprema Olivera, MagdalenaUto. 29.06.2021Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneOlivera Lučić, JU Srednja ekonomsko-ugostiteljska škola, Nikšić Magdalena Kilibarda, JU Srednja ekonomsko-ugostiteljska škola, Nikšić
1068413/07/2021Jelena PopovićČuvamo okolinuSre. 30.06.2021Maja JukićPregledana1. OdličneLjiljana Jovanović, defektolog – Resursni centar ,,1. Jun” Jelena Popović, vaspitač – Resursni centar ,,1. Jun”
1068112/07/2021Olga VukićevićNovogodišnje čestitkeSre. 30.06.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneTamara Gazivoda, OŠ ” Pavle Rovinski” , Podgorica Sandra Šenk, OŠ ” Pavle Rovinski” , Podgorica Ana Mijović, OŠ ” Pavle Rovinski” , Podgorica Ivana Nezirić, OŠ ” Pavle Rovinski” , Podgorica Dijana Vujović, OŠ ” Pavle Rovinski” , Podgorica Milica Vujisić , OŠ ” Pavle Rovinski” , Podgorica Olga Vukićević, OŠ ” Pavle Rovinski” , Podgorica
1067812/07/2021Milica RadovicMjerenje vremenaSre. 30.06.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneNataša Skakavac Milica Radović Veselinka Đurđevac Željka Šćepanović
1067112/07/2021Kovacevic21majZdravljeUto. 29.06.2021Maja JukićPregledana1. OdličneSnežana Žugić, OŠ ,,21.maj”, Podgorica Ana Kovačević, OŠ ,, 21.maj”, Podgorica Biljana Kovačević, OŠ ,,21.maj”, Podgorica Ranka Mićović, OŠ ,,21.maj”,Podgorica Vjera Radunović, OŠ,,21.maj”, Podgorica
1066711/07/2021Milenka RajkovićEnergetska efikasnostUto. 29.06.2021Maja JukićPregledana2. DobreNikitović Željko, Nikolić Snežana, Rajković Ljiljana, Rajković Milenka, Barović Veselinka, Dubljević Dušan, Vujičić Nevenka, Grgurević Ana, Drašković Dušanka, Bulajić Petrana, Delić Dubravka, Vujačić Mirko, Kosović Milisav – JU Srednja stručna škola – Nikšić
1065311/07/2021Jelena PljevaljčićJESENSre. 30.06.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične1. razred – Željko Jelić, OŠ ’’Veljko Drobnjaković’’, Risan 2. razred – Jelena Pljevaljčić, OŠ ’’Dašo Pavičić’’, Herceg Novi 3. razred – Adrijana Krcunović, OŠ ’’Veljko Drobnjaković’’, Risan 4. razred – Aleksandar Marsenić, OŠ ’’Veljko Drobnjaković’’, Risan
1064809/07/2021Milica DraškovićNacionalni parkovi Crne GoreSre. 30.06.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneMilica Drašković, OŠ “Milija Nikčević”, Nikšić Ivana Jaredić Papović, OŠ “Milija Nikčević”, Nikšić Dragana Jovanović, OŠ “Milija Nikčević”, Nikšić Gina Memedović, OŠ “Milija Nikčević”, Nikšić Nataša Drinčić, OŠ “Milija Nikčević”, Nikšić Duda Vujičić, OŠ “Ratko Žarić”, Nikšić
1064309/07/2021Milijana StrikovicBiljke i zivotinje mog mjesta (livada i jezero)Sre. 30.06.2021Boris ĆurkovićPregledana1. Odlične
1064008/07/2021Milena GaličićU šumiSre. 30.06.2021Ljubica ŠpirićPregledana2. Dobre
1063608/07/2021Jasmina RadovićPRIJATELJSTVOSre. 30.06.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneMila Miletić, OŠ ,,Niko Maraš” Bijelo Polje, Podgorica Nevenka Koprivica, OŠ ,,Niko Maraš” Bijelo Polje, Podgorica Jasmina Radović, OŠ ,,Niko Maraš” Bijelo Polje, Podgorica Danijela Čarapić, OŠ ,,Niko Maraš” Bijelo Polje, Podgorica
1062908/07/2021Anđela ĆetkovićPriprema KK Savo PejanovicSre. 30.06.2021Ljubica ŠpirićPregledana2. Dobre
1062307/07/2021Željko VujovićTuristički vodič DanilovgradaUto. 29.06.2021Ljubica ŠpirićPregledana1.1. IzvanredneŽeljko Vujović, JU Gimnazija ,,Petar I Petrović Njegoš”, Danilovgrad Tatjana Šaletić, JU Gimnazija ,,Petar I Petrović Njegoš”, Danilovgrad Biljana Pavićević, JU Gimnazija ,,Petar I Petrović Njegoš”, Danilovgrad Milena Jelić-Šuntić, JU Gimnazija ,,Petar I Petrović Njegoš”, Danilovgrad Jelena Pajović, JU Gimnazija ,,Petar I Petrović Njegoš”, Danilovgrad Tatjana Šutović, JU Gimnazija ,,Petar I Petrović Njegoš”, Danilovgrad Janko Vujović, JU Gimnazija ,,Petar I Petrović Njegoš”, Danilovgrad
1062007/07/2021Nataša PapovicŠumeSre. 30.06.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
1061107/07/2021Biljana DobrovićMoje drvoSre. 30.06.2021Boris ĆurkovićPregledana1. Odlične1. Maja Radović, OŠ “Vladika Danilo”, Podgorica; 2. Milenija Asović, OŠ “Vladika Danilo”, Podgorica; 3. Biljana Dobrović, OŠ “Vladika Danilo”, Podgorica; 4. Milica Vukčević, OŠ “Vladika Danilo”, Podgorica; 5. Dragana Vukčević, OŠ “Vladika Danilo”, Podgorica; 6. Milijana Striković, OŠ “Oktoih”, Podgorica.
1060707/07/2021Marko MarojevicIntegrisana nastava – Oksidoredukcioni procesiUto. 29.06.2021Ljubica ŠpirićPregledana1.1. IzvanredneJU Gimnazija „Stojan Cerović“ – Nikšić Hemija: Ratka Vulanović, Anka Koprivica, Ljubodrag Samardžić Matematika: Ana Djoković, Slavica Kontić – Šupljeglav, Andjelka Perošević, Marijana Utjesinović, Marija Marojević, Olivera Blagojević Fizika: Ana Radović, Zorica Vujović, Marko Marojević Biologija: Snežana Aleksić Informatika: Rada Todorović
1060106/07/2021Alma ZajmovićJa i moja okolinaSre. 30.06.2021Maja JukićPregledana1. Odlične
1059706/07/2021Rajka AjkovićBiljni organiSre. 30.06.2021Pregledana1. Odlične
1059206/07/2021Dijana VujoševićJesenSre. 30.06.2021Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneBiljana Đoković, OŠ,,Ivan Vušović”-Nikšić Milka Miličić, OŠ ,,Ivan Vušović ”-Nikšić Dijana Vujošević, OŠ,,Ivan Vušović”-Nikšić, Svetlana Vujović, ,OŠ,,Dr Dragiša Ivanović”-Podgorica, Marija Vukotić, OŠ,,Mileva Lajović Lalatović”-Nikšić
1058805/07/2021Tatijana Vukčević Janjušević18. septembar „Dan oslobođenja Nikšića“- turistička ponuda grada nekad i sadUto. 29.06.2021Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneBranka Đurović ; JU Ekonomsko-ugostiteljska škola, Nikšić, Tatijana Vukčević Janjušević ; JU Ekonomsko-ugostiteljska škola, Nikšić, Žana Nikolić ; JU Ekonomsko-ugostiteljska škola, Nikšić, Ljiljana Knežević ; JU Ekonomsko-ugostiteljska škola, Nikšić, Tamara Rudović ; JU Ekonomsko-ugostiteljska škola, Nikšić, Sonja Delibašić ; JU Ekonomsko-ugostiteljska škola, Nikšić, Jelena Đurković ; JU Ekonomsko-ugostiteljska škola, Nikšić, Gordana Rovčanin ; JU Ekonomsko-ugostiteljska škola, Nikšić, Nataša Gojković ; JU Ekonomsko-ugostiteljska škola, Nikšić, Jelena Nenezić ; JU Ekonomsko-ugostiteljska škola, Nikšić,
1058505/07/2021Zagorka VujačićZdrava hranaSre. 30.06.2021Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneSuzana Gobović, OŠ “Braća Ribar” Nikšić Aleksandra Božović ,OŠ “Braća Ribar” Nikšić Zagorka Vujačić, OŠ “Braća Ribar” Nikšić Svetlana Zečević, OŠ “Braća Ribar” Nikšić Radmila Kostić, OŠ “Braća Ribar” Nikšić
1058105/07/2021Ana RakonjacProizvodnja zdrave hraneSub. 08.05.2021Boris ĆurkovićPregledana2. Dobre JU Prva srednja stručna škola, Nikšić Vuko Nikolić, profesor biologije Milena Milić, profesor biologije Ana Đurđevac, profesor hemije Biljana Janjušević, profesor hemije Snežana Šupić, profesor preduzetništva Vesna Milović, profesor engleskog Ana Rakonjac, profesor informatike Veselinka Popović, profesor matematike Milan Đurđevac, profesor prakse Marina Šarović, profesor saobraćajne grupe predmeta Dušanka Bulajić, profesor mašinske grupe predmeta Zoran Zelović, profesor mašinske grupe predmeta Nada Terić,profor matematike Tanja Mirković, profesor matematike Borivoje Raičević Radomir Krstajić Napomena: Datum obuke je 22.06 i 29.06 u opadajućoj listi nijesu ponuđeni pa smo izabrali poslednji datum u listi kako bi pripreama bila prihvaćena
1057804/07/2021Nada AdžićPrazniciSub. 24.04.2021Rajko KosovićPregledana1. OdličneRanko Adžić,OŠ,,Njegoš,,Spuž,Danilovgrad Rajka Dragnić,OŠ,,M.Koljenšić,Danilovgrad,
1052622/06/2021Stojanka SavićMatematikaUto. 29.9. – grupa 25Boris ĆurkovićPregledana2. Dobre
1047616/06/2021Biljana BorozanSaobraćajSub. 27.02.2021Boris ĆurkovićPregledana1. Odlične
1047216/06/2021Stojanka SavićMjerenje. razumiju mjerenje zapremine tijela, pravilnog i nepravilnog oblikaUto. 29.9. – grupa 25Boris ĆurkovićPregledana2. Dobre
1034014/06/2021Ljiljana MilovićŠkolski projekat UČIMO DA UČIMOSub. 10.04.2021Boris ĆurkovićPregledana2. DobreVesna Čabarkapa,OŠ Anto Đedović Bar, Arnela Alković,OŠ Anto Đedović Bar, Lidija Ivanković,OŠ Anto Đedović Bar i Stanka Vukčević,OŠ Anto Đedović Bar.
1027109/06/2021Olivera PustinjakPutujemo Crnom GoromUto. 13.03.2021Rajko KosovićPregledana2. Dobre
1025008/06/2021Milica LabovićProljećeSub. 24.04.2021Ljubica ŠpirićPregledana1.1. Izvanredne
1023308/06/2021Marija KekicćSAOBRAĆAJSub. 27.02.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
1013203/06/2021Milka JokovićNaziv PripremeUto. 29.9. – grupa 25Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
999631/05/2021Vesna BanicevicPriprema za čas informatikeSub. 23.01.2021Rajko KosovićPregledana2. Dobre
999231/05/2021Selma KajevićPrirodne pojaveSub. 24.04.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
998131/05/2021Vesna BanicevicPriprema za čas matematikeSub. 23.01.2021Rajko KosovićPregledana2. Dobre
997331/05/2021Vesna BanicevicUticaj buke na organizam i zdravlje čovjekaSub. 23.01.2021Rajko KosovićPregledana2. Dobre
995730/05/2021Milena KelemenAnketaSub. 24.04.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
987728/05/2021LjuboPriprema za čas fizikeSub. 23.01.2021Rajko KosovićPregledana1. OdličneLjubomir Đurišić JUSMŠ Ivan Goran Kovačić Herceg Novi
985426/05/2021Elma ĆemanKruženje vodeSub. 24.04.2021Ljubica ŠpirićPregledana2. DobreElma Ćeman, OŠ “Savin Bor” Petnjica Mersudin Rastoder, OŠ “Savin Bor” Petnjica Ismet Prentić, OŠ “Savin Bor” Petnjica
984025/05/2021Armin RebronjaPredmeti u prostoru i odnosi među njima (I i II razred) Trougao (VII razred)Pon. 21.9. – grupa 01Maja JukićPregledana2. DobreArmin Rebronja “Mladost” Bijelo Polje Mira Kojović “Mladost” Bijelo Polje Maida Ćatović “Mladost” Bijelo Polje
983825/05/2021Ilinka LukicCvijetPet. 25.9. – grupa 20Srđan VerbićPregledana2. DobreAnita Marković, Nina Srdanović, Ilinka Lukić, OŠ”Maksim Gorki”, Podgorica
979624/05/2021Vesna BanicevicBuka i uticaj buke na životnu sredinuSub. 23.01.2021Rajko KosovićPregledana3. NedovršeneAlen Lalovac, JUSMŠ “Ivan Goran Kovačić”, Herceg Novi Valerija Koprivica, JUSMŠ “Ivan Goran Kovačić”, Herceg Novi Vesna Banićević, JUSMŠ “Ivan Goran Kovačić”, Herceg Novi Žana Gardašević, JUSMŠ “Ivan Goran Kovačić”, Herceg Novi
973724/05/2021Fitore HakajLjubav prema abstraktnoj umjetnostiSub. 27.03.2021Rajko KosovićPregledana2. Dobre
972722/05/2021Toni ĐuraševićŠume su naše bogatstvoSri. 23.9. – grupa 11Maja JukićPregledana1. Odlične
972421/05/2021Biserina BaltićNarodna književnost- ,,Sedam prutova”Sri. 23.9. – grupa 13Maja JukićPregledanaTamara Arsović ,,Radomir Mitrović” Berane Alma Pljakić ,,Radomir Mitrović” Berane Milica Lukovic ,,Radomir Mitrović” Berane Dijana Zonjić ,,Radomir Mitrović” Berane Nataša Tmušić ,,Radomir Mitrović” Berane Katarina Bulatović ,,Radomir Mitrović” Berane Mihailo Đokić ,,Radomir Mitrović” Berane Nikola Raičević ,,Radomir Mitrović” Berane Adnan Hadžić ,,Radomir Mitrović” Berane
961318/05/2021Milica Jokić“22. maj – Dan biodiverziteta”Sub. 24.04.2021Rajko KosovićPregledana1. OdličneMilica Jokić – nastavnik engleskog OŠ “Milovan Jelić”, Bijelo Polje; Velida Hasanović- nastavnik engleskog OŠ “Milovan Jelić”, Bijelo Polje; Maja Dragić- razredna nastava”OŠ “Milovan Jelić”, Bijelo Polje; Bojan Varagić – nastavnik informatike OŠ “Milovan Jelić”, Bijelo Polje
951614/05/2021Slađana RosićNedeljni ručakSub. 3.10. – grupa 29Rajko KosovićPregledana1. Odlične
950514/05/2021Zivanaa BulatovicMjerenje i obrada rezultata mjerenja u fizici imatematiciSub. 3.10. – grupa 29Rajko KosovićPregledana2. DobreTatjana Stijovic, OS ” Vlado Milic”, Podgorica Živana BulatoviĆ, OS ” Vlado Milic”, Podgorica
948614/05/2021JELENA BAKRACPovezanost izmedju prirodne i društvene sredine – JesenUto. 22.9. – grupa 07Rajko KosovićPregledana3. NedovršeneJelena Bakrac, Milica Bozovic, Vidosava Micanovic, Slavica Milicic, JU Obrazovni centar – Pluzine
947414/05/2021Vesna LuketaĐačka užinaSub. 3.10. – grupa 29Rajko KosovićPregledana2. Dobre
947214/05/2021Slobodanka KučZdrava hranaSub. 24.04.2021Boris ĆurkovićPregledana2. DobreMensura Salković, OŠ ,,Risto Ratković”, Bijelo Polje Slavica Lutovac, OŠ ,,Risto Ratković”, Bijelo Polje Danijela Miladinović , OŠ ,,Risto Ratković”, Bijelo Polje Sanela Gredić, OŠ ,,Risto Ratković”, Bijelo Polje Slobodanka Kuč , OŠ ,,Risto Ratković”, Bijelo Polje Zorica Vujošević, OŠ ,,Risto Ratković”, Bijelo Polje Jasmina Halilović , OŠ ,,Risto Ratković”, Bijelo Polje Gordana Veličković , OŠ ,,Risto Ratković”, Bijelo Polje Gordana Obradović, OŠ ,,Risto Ratković”, Bijelo Polje Amer Nišić , OŠ ,,Risto Ratković”, Bijelo Polje
947014/05/2021Danijela RadovićDan planete ZemljeSub. 16.01.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
936013/05/2021Tatjana DamjanovićSvjetski dan pčeleSub. 24.04.2021Rajko KosovićPregledana1. OdličneTatjana Damjanović – prof. engleskog jezika Mirjana Radović – prof. predškolskog vaspitanja Desimir Nišavić – prof. hemije Jasmina Stanić – prof. razredne nastave Lazar Femić – prof. istorije Irfan Mekić – prof. fizičkog vaspitanja Todora Popović – prof. razredne nastave Amila Džafić – prof. razredne nastave Sanja Joksimović – prof. razredne nastave Marina Kuč – prof. engleskog jezika Bojana Bubanja – defektolog logoped Jelena Šestović – pedagog škole OŠ ” Marko Miljanov” – Bijelo Polje
919611/05/2021Snežana StanišićZaštita životne sredineSub. 08.05.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneSnežana Stanišić, Vesna Savić, Tamara Živković, Sonja Brestovac ,Tatjana Kovačević, Slađana Sekulić, Ljiljana Vuković. OŠ “Vuko Jovović” Danilovgrad.
919411/05/2021Lidija RoganovićEvropski dan parkovaSub. 08.05.2021Ljubica ŠpirićPregledana2. DobreSanja Perović, OŠ “Vuko Jovović” Danilovgrad Lidija Roganović, OŠ “Vuko Jovović” Danilovgrad Radmila Radulović Miletić , OŠ “Vuko Jovović” Danilovgrad Marina Poleksić, OŠ “Vuko Jovović” Danilovgrad Ljiljana Lakić, OŠ “Vuko Jovović” Danilovgrad
919211/05/2021BOJANA BULATOVICMORSKI EKOSISTEM – VODASub. 27.02.2021Rajko KosovićPregledana2. DobreLjiljana Krivokapić, OŠ “Ivo Visin”, Kotor Bojana Bulatović OŠ “Ivo Visin” , Kotor
919011/05/2021Enisa LukačIntegrisana nastava na temu “Moja porodica”Sub. 24.04.2021Rajko KosovićPregledana1. OdličneSlavica Veličković, OŠ “Vladislav Sl. Ribnikar” Bijelo Polje Vanja Femić, OŠ “Vladislav Sl. Ribnikar” Bijelo Polje Enisa Lukač, OŠ “Vladislav Sl. Ribnikar” Bijelo Polje Semija Kasumović, OŠ “Vladislav Sl. Ribnikar” Bijelo Polje Edita Kajević, OŠ “Vladislav Sl. Ribnikar” Bijelo Polje Tamara Perišić, OŠ “Vladislav Sl. Ribnikar” Bijelo Polje
903410/05/2021Sonja MirkovićDan planete zemljeSub. 16.01.2021Ljubica ŠpirićPregledana2. Dobre
900110/05/2021Miloš MarovićGodišnja dobaSub. 27.03.2021Rajko KosovićPregledana1. OdličneNina Bogićević, profesorica razredne nastave, Gordana Kruščić, profesorica razredne nastave, Miloš Marović, profesor engleskog jezika i književnosti, JU OŠ „Vladimir Nazor“, Podgorica
896010/05/2021Ljiljana JovićevićSkadarsko jezeroČet. 14.01.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneLjiljana Jovićević – JU Gimnazija “Slobodan Škerović”, Podgorica Marija Kojić – JU Gimnazija “Slobodan Škerović”, Podgorica Anica Medenica – JU Gimnazija “Slobodan Škerović”, Podgorica
882306/05/2021Ljiljana PerovicDan planete ZemljeSub. 3.10. – grupa 30Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneNataša Biberdžić, JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar Merisa Muratović, JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar Arnela Alković, JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar Danijela Popović, JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar Ljubica Milanović, JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar Ljiljana Perović , JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar Svetlana Perišić,JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar Biljana Karać Vukazić, JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar Sanela Muratović, JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar Jelena Stanišić, JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar
881506/05/2021Emir AvdicDan planete ZemljeSub. 10.04.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneOS “25. Maj Rozaje” Halit Nurković, Enisa Hasić Duraković, Armin Nurković, Ramajana Nokić, Larisa Hodžić Nurković, Eldina Murić, Emir Avdić, Marinko Radević, Mirsada Kalač, Soko Kuč, Zoran Bulatović, Kurtan Čindrak, Senad Tahirović, Emina Tahirović, Ibrahim Kurpejović, Damir Feleć, Mirsan Kalač, Kalač Nejma
875205/05/2021Tijana KneževićProljećeSub. 27.03.2021Maja JukićPregledana2. DobreArslan Šabotić, JUOŠ ‚‚Jugoslavija˙`, Bar Olivera Novaković, JUOŠ ,,Jugoslavija“, Bar Enisa Belkić, JUOŠ ,,Jugoslavija”, Bar Katarina Vasović, JUOŠ ,,Jugoslavija”, Bar Tijana Knežević, JUOŠ ,,Jugoslavija”, Bar Nastasija Nonković, JUOŠ ,,Jugoslavija”, Bar Ana Kastratović, JUOŠ ,,Jugoslavija”, Bar Ana Medojević, JUOŠ ,,Jugoslavija”, Bar
874505/05/2021Milena BrakovićŽivim zdravoSub. 3.10. – grupa 29Rajko KosovićPregledana2. Dobre
874205/05/2021Svetlana ŠćepanovićReciklaža, zdrava životna okolinaSub. 24.04.2021Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneLjubinka Bugarin, OŠ “Krsto Radojević”, Bijelo Polje Svetlana Šćepanović,OŠ “Krsto Radojević”, Bijelo Polje Dijana Mihailović, OŠ “Krsto Radojević”, Bijelo Polje
853601/05/2021Samira IdrizovićPrsten na morskom dnuPet. 9.10. – grupa 33Maja JukićPregledana1. OdličneSamira Idrizović, Snežana Kuzmanović, Danijela Vukadinović i Snežana Šofranac, OŠ “Pavle Rovinski” – Podgorica; Kristina Tasić i Dijana MInić, OŠ “Oktoih” – Podgorica
849801/05/2021Valentina ŠćekićDan planete ZemljeSub. 16.01.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
843430/04/2021Mirjana VukčevićEnergetska efikasnostPet. 15.01.2021Ljubica ŠpirićPregledana1.1. IzvanredneMilanka Škipina (OŠ”Blažo J Orlandić”) Bar ; Mirjana Vukčević ( OŠ “Mrkojevići ” i OŠ ” Blažo J Orlandić)
828130/04/2021Milica SamardžićDan planete ZemljeSre. 13.01.Ljubica ŠpirićPregledana2. Dobre
826330/04/2021Azra KojićProljećeSub. 27.03.2021Pregledana2. DobreIlda Radončić, nastavnica (profesor razredne nastave), OŠ “Hajro Šahmanović” Plav Danijela Rajković, nastavnica (profesor razredne nastave), OŠ “Hajro Šahmanović” Plav Tatjana Arsović, nastavnica (profesor razredne nastave), OŠ “Hajro Šahmanović” Plav Rajna Živanović, nastavnica (profesor razredne nastave), OŠ “Džafer Nikočević” Gusinje Lihnida Hadžimušović, vaspitačica, OŠ “Hajro Šahmanović” Plav Melsina Bašić, nastavnica (profesor razredne nastave), OŠ “Hajro Šahmanović” Plav Muamera Kojić, nastavnica (profesor razredne nastave), OŠ “Hajro Šahmanović” Plav Azra Kojić, nastavnica (profesor razredne nastave), OŠ “Hajro Šahmanović” Plav Biljana Knežević, Tatjana Novović
821129/04/2021Sladjana VujovicBoka-nekada i danasSub. 10.04.2021Rajko KosovićPregledana2. DobreSonja Bokan, pomoćnica direktorice, OŠ Orjenski bataljon, Herceg Novi Sonja Marković, OŠ Orjenski bataljon, Herceg Novi Nataša Medić, OŠ Orjenski bataljon, Herceg Novi Marina Radulović Sijerković, OŠ Orjenski bataljon, Herceg Novi Danijela Sukara, OŠ Orjenski bataljon, Herceg Novi Milun Đurđevac, OŠ Orjenski bataljon, Herceg Novi Marija Banićević, OŠ Orjenski bataljon , Herceg Novi Slađana Vujović, OŠ Orjenski bataljon, Herceg Novi
815529/04/2021Marija KrulanovicGodišnja dobaPet. 25.9. – grupa 22Rajko KosovićPregledanaBranka Jaramaz, uciteljica, JU OS “Jovan Draganic” Petrovici, Niksic Marija Krulanovic, nastavnica biologije, JU OS “Jovan Draganic” Petrovici, Niksic, Ljilja Krivokapić, uciteljica, JU OS “Jovan Draganic” Petrovici, Niksic
802529/04/2021Safet KlimentaŠkola Bać.docxSub. 24.04.2021Ljubica ŠpirićPregledana2. DobreSafet Klimenta-JUOŠ,,Bać”,Rožaje; Đuzida Klimenta-JUOŠ,,Bać”,Rožaje; Erdan Dacić-JUOŠ,,Bać”,Rožaje; Mersada Šutković-JUOŠ,,Bać”,Rožaje; Šerif Murić-JUOŠ,,Bać”,Rožaje; Fatima Dupljak-JUOŠ,,Bać”,Rožaje; Ernes Murić-JUOŠ,,Bać”,Rožaje; Saliha Nurković-JUOŠ,,Bać”,Rožaje; Mujesira Kurpejović-JUOŠ,,Bać”,Rožaje;
796729/04/2021Zoran ĐukićMotorna vozilaPon. 21.9. – grupa 01Maja JukićPregledana2. DobreLjiljana Vraneš, SSŠ “Ivan Uskoković” Podgorica Slavica Ademović, SSŠ “Ivan Uskoković” Podgorica Groziola Jovović, SSŠ “Ivan Uskoković” Podgorica Radomir Prelević, SSŠ “Ivan Uskoković” Podgorica Suzana Radoslavljević, SSŠ “Ivan Uskoković” Podgorica Radmila Nikolić, SSŠ “Ivan Uskoković” Podgorica Aleksandra Glavičenski, SSŠ “Ivan Uskoković” Podgorica Živko Glavičenski, SSŠ “Ivan Uskoković” Podgorica Milinko Mihailović, SSŠ “Ivan Uskoković” Podgorica Zoran Đukić, SSŠ “Ivan Uskoković” Podgorica
794029/04/2021Suada BatilovićAgregatna stanjaPon. 21.9. – grupa 01Maja JukićPregledana2. Dobre
784929/04/2021Anela BejtićIzvorSub. 27.03.2021Maja JukićPregledana1. Odlične
777228/04/2021Ratka Kankarasmaterijali i njihove osobinePet. 25.9. – grupa 20Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneRatka Kankaraš – nastavnik informatike sa tehnikom OŠ”Maksim Gorki” Podgorica Dubravka Medenica – nastavnik razredne nastave OŠ”Maksim Gorki” Podgorica Ivana Vojinović – nastavnik razredne nastave OŠ”Maksim Gorki” Podgorica Sanja Obradović- nastavnik razredne nastave OŠ”Maksim Gorki” Podgorica
769228/04/2021Milena Bećir“Dan planete Zemlje”Sub. 24.04.2021Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneSvetlana Marković – OŠ “NJEGOŠ”, Cetinje Sanja Pejaković – OŠ “NJEGOŠ”, Cetinje Jelena Vujović – OŠ “NJEGOŠ”, Cetinje Marina Proroković, OŠ “NJEGOŠ”, Cetinje Aleksandra Bajčeta – OŠ “NJEGOŠ”, Cetinje Vesna Latković – OŠ “NJEGOŠ”, Cetinje Ljiljana Perišić – OŠ “NJEGOŠ”, Cetinje Borilović Anuška – OŠ “NJEGOŠ”, Cetinje Peraš Darinka – OŠ “NJEGOŠ”, Cetinje Milena Bećir – OŠ “NJEGOŠ”, Cetinje Andrea Stanković – OŠ “NJEGOŠ”, Cetinje
762528/04/2021Nita AdemagicZdrava hranaSub. 10.04.2021Ljubica ŠpirićPregledana2. DobreNita Ademagic, Osnovna skola ”25. maj”’, Rozaje Resmija Ademagic, JPU vrtic ”Bosko Buha”, Rozaje
758828/04/2021Jelena ČobrenovićMajstori za palačinkePet. 9.10. – grupa 33Ljubica ŠpirićPregledana2. DobreJelena Čobrenović, JU OŠ ” Srbija”, Bar Dragica Pantović JU OŠ ” Srbija”, Bar Katarina Drobnjak JU OŠ ” Meksiko”, Bar Sandra Đuković JU OŠ ” Jugoslavija”, Bar Ljubica Spahić JU OŠ ” Jugoslavija”, Bar Ana Dević JU OŠ ” Jugoslavija”, Bar Sandra Žižić JU OŠ ” Anto Đedović”, Bar
755728/04/2021Mirjana SolujicDan planete zemljeSre. 13.01.Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
752428/04/2021Ana VujovićUzroci klimatskih promjena i njihove posljediceSub. 10.04.2021Boris ĆurkovićPregledana2. Dobre
748728/04/2021Vesna BubanjaDan planete ZemljeSre. 13.01.Pregledana2. Dobre
734927/04/2021Snezana Scekic RadojevicCvjetnim stazama proljećaSub. 10.04.2021Rajko KosovićPregledana2. DobreProfesori razredne nastave – Ruža Gruda, Snežana Šćekić Radojević, Violeta Luković, profesor likovne kulture – Marijeta Miketić, profesor CSBH jezika i književnosti – Radmila Obradović, profesor ruskog jezika – Anka Barjaktarović. OŠ ,,Petar Dedović” Murina-Plav
719427/04/2021alma DacićCvijetSub. 10.04.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneJUOŠ ,,25. maj ”Rožaje -Agović Munirka, Kovačević Branka, Monić Almasa, Dacić Ajkuna-Alma, Halilović Mersiha, Nikč Selvija JUOŠ ,,Maršal Tito” Ulcinj Valjdete Brashanji
704727/04/2021Snezana Scekic RadojevicCvjetnim stazama proljećaSub. 24.04.2021Pregledana2. DobreRuža Gruda, nastavnica (profesor razredne nastave), OŠ “Petar Dedović” – Murina, Plav Snežana Šćekić Radojević, nastavnica (profesor razredne nastave), OŠ “Petar Dedović” – Murina, Plav Violeta Luković, nastavnica (profesor razredne nastave), OŠ “Petar Dedović” – Murina, Plav Marijeta Miketić, nastavnica (profesor likovne kulture), OŠ “Petar Dedović” – Murina, Plav Radmila Obradović, nastavnica (profesor crnogorskog-srpskog, bosanskog jezika i književnosti), OŠ “Petar Dedović” – Murina, Plav Anka Barjaktarović, nastavnica (profesor ruskog jezika), OŠ “Petar Dedović” – Murina, Plav
705127/04/2021Nataša BiberdžićDan planete ZemljeSub. 10.04.2021Boris Ćurković2. DobreNataša Biberdžić, JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar Merisa Muratović, JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar Arnela Alković, JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar Danijela Popović, JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar Ljubica Milanović, JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar Ljiljana Perović, JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar Svetlana Perišić,JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar Biljana Karać Vukazić, JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar Sanela Muratović, JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar Jelena Stanišić, JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar
704827/04/2021Suzana RoganovicPriprema za implementaciju ključnih kompetencijaPet. 25.9. – grupa 21Boris ĆurkovićPregledana2. DobreSuzana Roganović , OŠ “Njegoš” Cetinje Nenad Knežević , OŠ “Njegoš” Cetinje Nebojša Ivelja , OŠ “Njegoš” Cetinje Iva Vulaš , OŠ “Njegoš” Cetinje
701027/04/2021Marija BogićevićPriprema za čas Zaštita životne sredine – Integrisana nastava – Fizika, matematika, hemija, biologija, informatikaUto. 22.9. – grupa 07Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneNastavnici: Marija Bogićević, profesorica fizike Maja Gajević, profesorica matematike Svetlana Janković, profesorica biologije Ivana Ivanović, profesorica matematike i informatike Nevenka Maraš, profesorica hemije Miloš Bošković, professor matematike Škola JU OŠ “Dr Dragiša Ivanović” Grad – Podgorica
681126/04/2021Spasoje PapićKarakteristike zvuka i način prostiranja zvučnog talasaSub. 24.10.Maja JukićPregledana1. OdličneNada Vemić, ETŠ “Vaso Aligrudić”, Podgorica Nikola Kojović, ETŠ “Vaso Aligrudić”, Podgorica Ana Vujović, ETŠ “Vaso Aligrudić”, Podgorica Dragica Milentijević, ETŠ “Vaso Aligrudić”, Podgorica Olga Nišavić, ETŠ “Vaso Aligrudić”, Podgorica Olivera Ivanović, ETŠ “Vaso Aligrudić”, Podgorica Radmila Čogurić, ETŠ “Vaso Aligrudić”, Podgorica Dijana Bulatović, ETŠ “Vaso Aligrudić”, Podgorica Biljana Šuković, ETŠ “Vaso Aligrudić”, Podgorica Jelena Šćekić, ETŠ “Vaso Aligrudić”, Podgorica Vesna Ćalasan, ETŠ “Vaso Aligrudić”, Podgorica Zoran Radulović, ETŠ “Vaso Aligrudić”, Podgorica Spasoje Papić, ETŠ “Vaso Aligrudić”, Podgorica.
669726/04/2021Mirela LjaićBrinem o zdravlju 1Sub. 27.03.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneSabaheta Muković Sanela Adrović Adela Kalač Mirela Ljaić Amra Murić
641824/04/2021Dragana KovačevićSaobraćajSre. 13.01.Boris ĆurkovićPregledana1. Odlične
638823/04/2021Sanela FeratovićZdravljeSub. 27.03.2021Rajko KosovićPregledana1. OdličneRizo Dervišević, Sanela Feratović, Arijana Malagić, Merita Uljaj i Emine Uljaj.
638323/04/2021Merisa MuratovićDan planete Zemlje – obilježavanje Dana planete Zemlje u cilju očuvanja isteSub. 10.04.2021Boris ĆurkovićPregledana1.1. IzvanredneNataša Biberdžić, JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar Merisa Muratović, JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar Arnela Alković, JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar Danijela Popović, JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar Ljubica Milanović, JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar Ljiljana Perović , JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar Svetlana Perišić,JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar Biljana Karać Vukazić, JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar Sanela Muratović, JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar Jelena Stanišić, JU OŠ ” Anto Đedović” – Bar
630823/04/2021Tamara LabovićDan planete ZemljeSub. 27.03.2021Boris ĆurkovićPregledana1. Odlične Mirjana Simović, OŠ „Dašo Pavičić“, Herceg Novi Tamara Labović, OŠ „Dašo Pavičić“, Herceg Novi Marko Vučković, OŠ „Dašo Pavičić“, Herceg Novi Jelena Vuković, OŠ „Dašo Pavičić“, Herceg Novi Daliborka Zečević, OŠ „Dašo Pavičić“, Herceg Novi Ljiljana Vlatković, OŠ „Dašo Pavičić“, Herceg Novi Milijana Roćenović, OŠ „Dašo Pavičić“, Herceg Novi Budimirka Veseli, OŠ „Dašo Pavičić“, Herceg Novi Jelena Perčinović, OŠ „Dašo Pavičić“, Herceg Novi Milka Vuković, OŠ „Dašo Pavičić“, Herceg Novi Suzana Banković, OŠ „Dašo Pavičić“, Herceg Novi Olivera Popadić, OŠ „Dašo Pavičić“, Herceg Novi
630323/04/2021Rešad MukovićVirusi-specifičnosti virusa i preventivne mjere zaštiteUto. 22.9. – grupa 09Rajko KosovićPregledana1. OdličneRešad Muković, prof. Biologije, JU OŠ “Mustafa Pećanin”-Rožaje Nadija Ećo, nas. Matematike, JU OŠ “Mustafa Pećanin”-Rožaje
621721/04/2021Zymer KukajGeometrijaSub. 27.03.2021Rajko KosovićPregledana2. DobreZymer Kukaj ,OS ˝Hajro Sahmanovic˝ ,Plav Samra Markišić,OS ˝Hajro Sahmanovic˝ ,Plav Nusreta Bektešević,OS ˝Hajro Sahmanovic˝ ,Plav Azra Palavrtić,OS ˝Hajro Sahmanovic˝ ,Plav Jelena Komatina,OS ˝Hajro Sahmanovic˝ ,Plav
619421/04/2021Kemal NurkovićUzajamno djelovanje tijela u neposrednom dodiru i posledice takvog djelovanja. Sila.Sub. 27.03.2021Maja JukićPregledana1. Odlične
617820/04/2021Selmir PurisicPravljenje sapunaPon. 21.9. – grupa 02Ljubica ŠpirićPregledana2. Dobre1.Sabrija Luković – JU OŠ Hajro Šahmanović Plav 2.Esma Redžematović- JU OŠ Hajro Šahmanović Plav 3.Milenko Komatina- JU OŠ Hajro Šahmanović Plav 4.Selmir Purišić -JU OŠ Hajro Šahmanović Plav
616819/04/2021Medina BećiroskiPriroda- imenuje nacionalne parkove u Crnoj GoriSub. 27.03.2021Rajko KosovićPregledana2. DobreMedina Bećiroski, Eldina PalavrtićJU OŠ Hajro Šahmanović
616319/04/2021Kemal NurkovićUzajamno djelovanje tijela u neposrednom dodiru i posledice takvog djelovanja. Sila.Sub. 27.03.2021Maja JukićPregledana1. Odlične
614818/04/2021Katarina DrobnjakNew PostPet. 9.10. – grupa 33Boris ĆurkovićPregledanaKatarina Drobnjak, JUOŠ “Meksiko”, Bar Sandra Žižić, JUOŠ “Anto Đedović”, Bar Sandra Đuković, JUOŠ “Jugoslavija”, Bar Ana Dević, JUOŠ “Jugoslavija”, Bar Ljubica Spahić, JUOŠ “Jugoslavija”, Bar Dragica Pantović, JUOŠ “Srbija”, Bar Jelena Čobrenović, JUOŠ “Srbija”, Bar
613515/04/2021Sanja ŠaracProjekat “Dan knjige” – Obilježavanje Dana knjige u cilju razvijanja ljubavi prema knjizi i čitanjuSub. 10.04.2021Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneStanka Vukčević, OŠ”Anto Đedović”, Bar; Danijela Boljević, OŠ”Anto Đedović”, Bar; Svetlana Knežević, OŠ”Anto Đedović”, Bar; Lidija Ivanković, OŠ”Anto Đedović”, Bar; Marija Đuričić, OŠ”Anto Đedović”, Bar; Danijela Đuranović, OŠ”Anto Đedović”, Bar; Ivana Mrvaljević, OŠ”Anto Đedović”, Bar; Sanja Šarac, OŠ”Anto Đedović”, Bar; Radmila Otašević, OŠ”Anto Đedović”, Bar; Dijana Božović, OŠ”Anto Đedović”, Bar.
612013/04/2021Jasmin MetjahićKulturno-istorijski spomenici u našem mjestuUto. 13.03.2021Rajko KosovićPregledana2. DobreHadzialjević Safeta, OŠ “Hajro Šahmanović”, Plav Šabović Sehada, OŠ “Hajro Šahmanović”, Plav Metjahić Jasmin, OŠ “Hajro Šahmanović”, Plav Šabović Alina, OŠ “Hajro Šahmanović”, Plav Hakaj Agon, OŠ “Hajro Šahmanović”, Plav
604308/04/2021Ivana Lekić“Čamac za žabe” Milenko RatkovićUto. 13.03.2021Rajko KosovićPregledana1. OdličneIvana Dašić “Hajro Šahmanović” Plav Gordana Dašić “Hajro Šahmanović” Plav Stanka Lekić “Hajro Šahmanović” Plav
604108/04/2021Obrad ObradovićOsnovne konstrukcije trouglovaUto. 13.03.2021Maja JukićPregledana2. Dobre
602108/04/2021Biljana MandicDan planete zemlje- Godina planete zemljeUto. 13.03.2021Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneBiljana Mandić OŠ “Dašo Pavičić” Herceg Novi Ivanka Radanović OŠ “Dašo Pavičić” Herceg Novi Vladimir Zečević OŠ “Dašo Pavičić” Herceg Novi Dragan Novaković OŠ “Dašo Pavičić” Herceg Novi Željko Milićević OŠ ” Dašo Pavičić” Herceg Novi Lidija Štanjo OŠ “Dašo Pavičić” Herceg Novi Gordana Stanišić OŠ”Dašo Pavičić Herceg Novi Marina Dedić OŠ “Dašo Pavičić” Herceg Novi Sandra Seferović OŠ” Dašo Pavičić Herceg Novi Anita Nišavić Blagojević OŠ” Dašo Pavičić” Herceg Novi
601907/04/2021Rajna Popović‘A World Without Bees’ „ Svijet bez pčela“Uto. 13.03.2021Maja JukićPregledana1.1. Izvanredne
598506/04/2021Vesna StamatovicVODE CRNE GORE – BARAUto. 13.03.2021Maja JukićPregledana2. Dobre
597805/04/2021Esma VukeljObrada broja 7Uto. 13.03.2021Ljubica ŠpirićPregledana2. DobreJU OŠ “25.maj” Rožaje Esma Vukelj Indira Nokić Selveta Nokić Amrita Kalač Hasena Kozica Amila Kozica Jasmina Dacić Nejma Mujević Sadeta Feleć
597005/04/2021Enis GavazovicDomaće životinje- Integrisana nastava-Ključne kompetencijeUto. 13.03.2021Rajko KosovićPregledana2. DobreEnis Gavazović, prof. razredne nastave Almira Tošić, prof. razredne nastave Adis Pejčinović, profesor informatike Kristina Vučetić, prof. razredne nastave Senada Kolašinac, nastavnik razredne nastave
596805/04/2021Milica KovačevićPusto ostrvoUto. 13.03.2021Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneSave Subotić, JU OŠ“Dašo Pavičić“, Herceg Novi Bojana Mijović,JU OŠ“Dašo Pavičić“, Herceg Novi Zlata Krivokapić,JU OŠ“Dašo Pavičić“, Herceg Novi Milica Kovačević,JU OŠ“Dašo Pavičić“, Herceg Novi
594804/04/2021Vera LazovićOdrživa energija ( Zelena energija)Sub. 27.02.2021Rajko KosovićPregledana1. OdličneSuada Bešković – profesor biologije ,OŠ“Branko Brinić“, Radovići Vera Bogosavac – profesor razredne nastave -mentor, OŠ“Branko Brinić“ ,Radovići Vera Lazović – profesor informatike sa tehnikom ,OŠ“Veljko Drobnjaković“,Risan Vesna Brinić – magistar razredne nastave, OŠ“Branko Brinić“, Radovići
592701/04/2021Branka AntovićOsobine živih bićaSub. 27.02.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
590831/03/2021Mirela LjaićBrinem o zdravljuUto. 13.03.2021Ljubica ŠpirićPregledana2. DobreČlanovi tima su profesori razredne nastave OŠ ,,25.maj” Rožaje: Erdana Murić, Emina Redžović, Edin Nurković i Enisa Šutković
590231/03/2021Maja JaninovićVodaSub. 27.02.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneMarija Pilastro, OŠ “Njegoš” Kotor Ivana Stanić, OŠ “Njegoš” Kotor Bojana Kokotović, OŠ “Njegoš” Kotor Tanja Lalošević, OŠ “Njegoš” Kotor
589730/03/2021Fahrudin NurkovicRaznolikost zavicaja kao bogatstvo-biodivergentnost biljaka i zivotinja,hrana i obicajiSub. 27.02.2021Ljubica ŠpirićPregledana2. DobreBahrija Agovic ,OS,,25.maj”-Rozaje Sabina Sinanovic, OS,,25.maj”-Rozaje Tahirovic Enisa, OS,,25.maj”-Rozaje Fahrudin Nurkovic, OS,,25.maj”-Rozaje
589530/03/2021Rabija SukalicTurizam u UlcinjuUto. 13.03.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneVerica Janković, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Šefkije Selaj, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Amra Mećikukić, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Fadile Sukaliq, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Dritan Mustafa, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Špresa Đenčić, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Mimoza Alović, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Fortesa Perović, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Naile Llolla, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Arijana Kollari, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Teuta Hoxha, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Medina Lajka, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Aiše Telja, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Dilja Zadrima, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Havo Kurti, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Šaće Nuculović, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Selim Tula, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Lena Lukiq, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Vjollca Marshiq, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Ranka Milošević, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Binasa Coković, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Gordana Glendža, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Ljumnije Metanović, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Rabija Sukalić, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Brankica Ražnatović, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Florina Ibrahimi, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Emina Muja, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Mersiha Mavrić, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj Vera Filipović, JU OŠ Maršal Tito, Ulcinj
588730/03/2021Maja JaninovićU zdravom tijelu zdrav duhSub. 27.02.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneVanja Radović, OŠ “Njegoš”, Kotor Jelena Krivokapić, OŠ “Njegoš”, Kotor Sanja Kapetanović, OŠ “Njegoš”, Kotor Maja Janinović , OŠ “Njegoš”, Kotor Milica Kuveljić, OŠ “Njegoš”, Kotor Katarina Vukotić, OŠ “Njegoš”, Kotor
574928/03/2021Slavica DžakovićPravilno odlaganje otpada i reciklažaUto. 13.03.2021Rajko KosovićPregledana1. OdličneSnežana Rovčanin, Slavica Džaković, Sanja Vukanović i Milica Sekulić, JU OŠ “Branko Božović”, Podgorica
573927/03/2021Olivera PustinjakPutujemo Crnom GoromUto. 13.03.2021Rajko KosovićPregledana1. OdličneIme/na i prezime/na nastavnika Vesna Tadić, Maja Gardović, Dubravka Bubanja I razred, Olivera Pustinjak III razred i Rada Krivokapić- na birou OŠ ,,Milan Vuković“ Herceg Novi
573727/03/2021Tamara TanjevićZdrav životUto. 13.03.2021Maja JukićPregledana1. OdličneJanko Radnić, JU OŠ ,,Vladimir Nazor”, Podgorica
570826/03/2021Daniela Vasilijević-BegzićDan planete ZemljeUto. 13.03.2021Maja JukićPregledana1. OdličneJU OŠ ,,Vlado Milić” – Podgorica -nastavnice CSBH jezika i knj.-Tatjana Popović, Daniela Vasilijević – Begzić, Vukomirka Kankaraš -nastavnica biologije- Snežana Maretić -nastavnice istorije i geografije- Sanja Bošković i Ranka Radulović
569624/03/2021Biljana BorozanBal pod maskama – projektna nastavaSub. 27.02.2021Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneBiljana Borozan, JU OŠ “Narodni heroj Savo Ilić”, Dobrota, Kotor Milica Bigović, JU OŠ “Narodni heroj Savo Ilić”, Dobrota, Kotor Vesna Popović, JU OŠ “Narodni heroj Savo Ilić”, Dobrota, Kotor Mira Ćetković, JU OŠ “Narodni heroj Savo Ilić”, Dobrota, Kotor Jelena Gluhović, JU OŠ “Narodni heroj Savo Ilić”, Dobrota, Kotor
569424/03/2021Aleksandra StojanovicPodgorica-nekad i sadPet. 9.10. – grupa 33Maja JukićPregledana1.1. IzvanredneSanja Markovic, JU OŠ,,Vladimir Nazor”,Podgorica Mirjana Grujic. JU OŠ,, Vladimir Nazor”, Podgorica Aleksandra Stojanovic, JU OŠ,, Vladimir Nazor”, Podgorica Miruna Maksimovic JU OŠ,,Marko Miljanov”, Podgorica Tanja Scepanovic JU OŠ ,,Dr, Dragiša Ivanovic”, Podgorica Svetlana Radulovic JU OŠ ,,Dr.Dragiša Ivanovic”, Podgorica
568724/03/2021Daliborka GlišićDomaće životinjeUto. 13.03.2021Maja JukićPregledana1. OdličneDaliborka Glišić, JUOŠ “Vlado Milić” – Podgoric; Tamara Jovićević, JUOŠ “Vlado Milić” – Podgorica;Vesna Vidaković,JUOŠ “Vlado Milić” – Podgorica, Marina Kapa, JUOŠ “Vlado Milić” – Podgorica; Vesna Daković, JUOŠ “Vlado Milić” – Podgorica; Zorica Gojković, JUOŠ “Vlado Milić” – Podgorica; Aleksandar Bjelajac, JUOŠ “Vlado Milić” – Podgorica, Biljana Vlahović, JUOŠ “Vlado Milić” – Podgorica, Tamara Asanović, JUOŠ “Vlado Milić” – Podgorica; Marina Marković- JUOŠ “Vlado Milić” – Podgorica; Suzana Novićević, JUOŠ “Vlado Milić” – Podgorica; Svetlana Mugoša, JUOŠ “Vlado Milić” – Podgorica.
568524/03/2021Nina SekulićSaobraćaj u mom mjestu i okoliniUto. 13.03.2021Maja JukićPregledana1. OdličneNina Sekulić, OŠ “Vlado Milić” Podgorica, Bojana Ulićević, OŠ “Vlado Milić” Podgorica, Aleksandra Medenica, OŠ “Vlado Milić” Podgorica, Aleksandra Đurasović, OŠ “Vlado Milić” Podgorica.
567220/03/2021Anđela KneževićUspavanka, Narodna lirska pjesmaUto. 13.03.2021Maja JukićPregledana2. DobreAnđela Knežević – profesor razredne nastave Veselinka Brnović – profesor razredne nastave Savo Miranovic – profesor razredne nastave Anja Marković – vaspitač OŠ “Vlado Milic” Podgorica
564020/03/2021Dragana NikezićDan vodaUto. 29.9. – grupa 25Maja JukićPregledana1. OdličneLidija Đukanović, OŠ ,,Marko Miljanov”Podgorica Dragana Nikezić,OŠ ,,Marko Miljanov”Podgorica Aleksandra Kostić,OŠ ,,Marko Miljanov”Podgorica Zdenka Božović,OŠ ,,Marko Miljanov”Podgorica Tamara Janjić,OŠ ,,Marko Miljanov”Podgorica
561617/03/2021Smiljana LazovićPiramidaSub. 27.02.2021Boris ĆurkovićPregledana2. Dobre
561417/03/2021Branko Knezevic,,Ulcinj kroz vjekove,,Sub. 27.02.2021Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneJetmira Sellaj i Branko Knezevic
561115/03/2021Edina ResuljbegovićULCINJ KROZ VIJEKOVESub. 27.02.2021Boris ĆurkovićPregledana3. NedovršeneVIKTOR MARNIKOVIĆ, JUOŠ “Marko Nuculović” -Ulcinj EDINA RESULBEGOVIĆ, JUOŠ “Marko Nuculović” -Ulcinj FRANČESKA ŠKRELJI , JUOŠ “Marko Nuculović” -Ulcinj
560915/03/2021Dragan MarkovićZagađenje mora u Sutomoru (integrisana nastava)Sub. 27.02.2021Maja JukićPregledana1.1. IzvanredneVesna Blagojević, OŠ “Kekec”, Sutomore Marijana Vasović, OŠ “Kekec”, Sutomore Zorica Vojvodić, OŠ “Kekec”, Sutomore Tatjana Kujović, OŠ “Kekec”, Sutomore Vlatko Truš, OŠ “Kekec”, Sutomore Tatjana Vujović, OŠ “Kekec”, Sutomore Zorka Radonjić, OŠ “Kekec”, Sutomore Vesna Keković, OŠ “Kekec”, Sutomore Dragan Marković, OŠ “Kekec”, Sutomore
560715/03/2021Marina Andrijević PetrovićOBNOVLJIVI IZVORI ENERGIJESre. 13.01.Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneMarina Andrijević Petrović, profesor fizike, OŠ “Jugoslavija” Bar Nataša Medojević, profesor informatike sa tehnikom, OŠ “Jugoslavija” Bar Dragana Milićević, profesor hemije, OŠ “Jugoslavija” Bar Azra Kaltak, profesor razredne nastave, OŠ “Jugoslavija” Bar Erdemina Šabotić, profesor razredne nastave, OŠ “Jugoslavija” Bar Vesna Drašković, profesor razredne nastave, OŠ “Jugoslavija” Bar Katarina Gvozdenović, profesor razredne nastave, OŠ “Jugoslavija” Bar
555315/03/2021Radmila PetrovićNaše more-upoznavanje i očuvanje ekosistemaSub. 27.02.2021Maja JukićPregledana1. OdličneNataša Pomiriški-Kastratović, OŠ “Kekec”, Sutomore Maja Trtović, OŠ “Kekec”, Sutomore Sonja Lekić, OŠ “Kekec”, Sutomore Mujo Dacić, OŠ “Kekec”, Sutomore Biljana Tubić, OŠ “Kekec”, Sutomore Sanela Gagović, OŠ “Kekec”, Sutomore Radmila Petrović, OŠ “Kekec”, Sutomore Marina Pekić, OŠ “Kekec”, Sutomore
555115/03/2021Denis RastoderUticaj čovjeka na zagađenje životne sredineSub. 27.02.2021Rajko KosovićPregledana2. Dobre
554714/03/2021Dragana AprcovićMaslinaSub. 27.02.2021Maja JukićPregledana1. OdličneDanka Šćepanović Svetlana Ulniković Suzana Maraš Dragana Aprcović Milorad Bulatović Mirjana Bulatović Bojana Zec
554514/03/2021Lindita LlesheviqUlcinj kroz vijekoveSub. 27.02.2021Boris ĆurkovićPregledana2. DobreLindita Lešević,Živa Matejin,Ismail Redza,Šćipe Kurti. Marko Nuculović,Štoj
554414/03/2021Jelena KaluđerovićIzgled mjesta i okoline- reljef BokeSub. 27.02.2021Rajko Kosović3. NedovršeneJelena Kaluđerović, OŠ ” Veljko Drobnjaković”, Po Perast (Kotor) i Danijela Gvozdić, OŠ “Veljko Drobnjaković”, Risan (Kotor)
554214/03/2021Andjelija DakovicAlkoholizam-Molekuli sreće i nesrećeSub. 27.02.2021Boris ĆurkovićPregledana1.1. Izvanredne
553913/03/2021vera bogosavacOdrživa energija (zelena energija)Sub. 23.01.2021Rajko KosovićPregledana1.1. IzvanredneVerica Lazović , JUOŠ”Veljko Drobnjaković” , Risan Vera Bogosavac , JUOŠ”Branko Brinić” , Radovići Vesna Brinić , JUOŠ”Branko Brinić”, Radovići Suada Bešković , JUOŠ”Branko Brinić” , Radovići
553713/03/2021Branka AntovićOsobine živih bićaSub. 23.01.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
544911/03/2021Ljubica MatijaševićDan ženaPon. 21.9. – grupa 04Rajko KosovićPregledana2. DobreDjina Janković Nikoleta Đurović Anja Vojvodić Irena Đurović Ljubica Matijašević OŠ ,,Štampar Makarije” – Podgorica
544711/03/2021Jelena Damjanac – KučProljećeSub. 27.02.2021Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneMirjana Ilić, JU OŠ “Narodni heroj Savo Ilić”, Dobrota-Kotor Jelena Damjanac-Kuč, JU OŠ “Narodni heroj Savo Ilić”, Dobrota-Kotor Arnela Kujović, JU OŠ “Narodni heroj Savo Ilić”, Dobrota-Kotor Tanja Pavlović, JU OŠ “Narodni heroj Savo Ilić”, Dobrota-Kotor Tanja Roganović, JU OŠ “Narodni heroj Savo Ilić”, Dobrota-Kotor Jadranka Miladinović, JU OŠ “Narodni heroj Savo Ilić”, Dobrota-Kotor
544511/03/2021Milena StojovicOrijentacija u prostoruSub. 23.01.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneMarija Kekić, JU OŠ “Jovan Tomašević”, Virpazar-Bar Snežana Jovanović, JU OŠ “Jovan Tomašević”, Virpazar-Bar Sonja Nedović, JU OŠ “Jovan Tomašević”, Virpazar-Bar Rizvan Šukurica, JU OŠ “Jovan Tomašević”, Virpazar-Bar Jadranka Pešić, JU OŠ “Jovan Tomašević”, Virpazar-Bar Veselinka Maraš, JU OŠ “Jovan Tomašević”, Virpazar-Bar Slađana Tomović, JU OŠ “Jovan Tomašević”, Virpazar-Bar Milena Stojović, JU OŠ “Jovan Tomašević”, Virpazar-Bar Milenko Sekulić, JU OŠ “Jovan Tomašević”, Virpazar-Bar Anđela Abazović, JU OŠ “Jovan Tomašević”, Virpazar-Bar Branko Knežević, JU OŠ “Jovan Tomašević”, Virpazar-Bar
543509/03/2021Nikola LjesnjakPriprema iz matematikeUto. 22.9. – grupa 06Maja JukićPregledana2. Dobre
535408/03/2021Stana JankovićObilježavanje Dana voda (22.mart)Pon. 21.9. – grupa 04Maja JukićPregledana3. NedovršeneNastavnici OŠ”Marko Miljanov” Podgorica Lidija Đukanović – nast. razredne nastave, Tamara Janjić – nast. razredne nastave, Aleksandra Kostić – nast. razredne nastave, Zdenka Božović – nast. razredne nastave, Dragana Nikezić – nast. razredne nastave, Stana Janković – nast. informatike i tehnike, Snežana Lješnjak – nast. biologije, Olja Grujić – nastavnica hemije, Nikola Lješnjak – profesor matematike, Marija Keković – profesorica fizike.
526805/03/2021Snezana LjesnjakPriprema za cas biologije povodom dana voda (22.mart)Pon. 21.9. – grupa 01Maja JukićPregledana1. Odlične
524905/03/2021Serija KalacKlimatske promjeneUto. 22.9. – grupa 09Ljubica ŠpirićPregledana2. DobreSerija Kalač, prof. fizike/hemije JU OŠ”Bratstvo-jedinstvo”Skarepača Rožaje Rafeta Nurković, prof. matematike JU OŠ”Bratstvo-jedinstvo”Skarepača Rožaje Muzafer Mujević, prof. rayredne nastave JU OŠ”Bratstvo-jedinstvo”Skarepača Rožaje Munira Dacić, prof. razredne nastave JU OŠ”Bratstvo-jedinstvo”Skarepača Rožaje Adis Kalač, prof. razredne nastave JU OŠ”Bratstvo-jedinstvo”Skarepača Rožaje
516627/02/2021Ljubinka VujičićNovčano tržište i kreditno poslovanje na novčanom tržištuSub. 23.01.2021Maja JukićPregledana1. Odlične
510325/02/2021Ivana PerovićEvidentira obrtna sredstva u propisanom knjigovodstvu, gotovine, gotovinskih ekvivalenata i hartija od vrijednostSub. 23.01.2021Maja JukićPregledana1. Odlične
508624/02/2021Senabija RamčilovićBrinem o zdravljuUto. 22.9. – grupa 08Rajko KosovićPregledana2. DobreSenabija Ramčilović Amera Šutković Amila Nokić Amra Sinanović Amina Ademagić Hajrija Dautović OŠ “Mustafa Pećanin” Rožaje
499014/02/2021Milica RaicevicProcijeniti masu drveta sa slikePet. 15.01.2021Boris ĆurkovićPregledana1. Odlične
498814/02/2021Ivana KurtovicSvjetski dan vodaPet. 15.01.2021Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneIvana Kurtović , JUOŠ “Mirko Srzentić”, Petrovac Marina Bajković JUOŠ “Stefan Mitrov Ljubiša” , Budva
494511/02/2021Danka Ivanovic“Praznik mimoze”Pet. 9.10. – grupa 33Rajko KosovićPregledana2. Dobre
493211/02/2021Olivera GrujićDan vodaUto. 22.9. – grupa 06Maja JukićPregledana2. Dobre
491410/02/2021Marija KekovićDan vodeUto. 22.9. – grupa 06Maja JukićPregledana2. Dobre
491210/02/2021Vlado MoškovGvožđeČet. 14.01.2021Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneAleksandra Stojković – razredna nastava Tatjana Crvenko – razredna nastava Ivana Miljanović – Fizika Sanja Popović – Matematika Ruža Vujić – Hemija Gordana Fažo – Hemija Bojana Tesla – Biologija Aleksandra Miljenović – Matematika Anđelka Ardalić – Biologija Špiro Đinović – Fizika Miloš Gojačanin – Matematika Vlado Moškov – Informatika NAPOMENA – učiteljice razredne nastave su od prvog do četvrtog razreda pa nije moguće izabrati i za njih kompetencije pošto je većina članova tima za ISCED 2 SVI ČLANOVI SU IZ ISTE ŠKOLE
490509/02/2021Danica ŠaranovićPrijedlog obrasca za pripremu nastave koja implementira razvoj ključnih kompetencija u opštim i predmetima u srednjem stručnom obrazovanju – SMŠ Mladost Tivat – Informatika, matematikaSub. 23.01.2021Rajko KosovićPregledana2. DobreIna Krstović, nastavnica matematike, “SMŠ Mladost Tivat”, Tivat Danica Šaranović, nastavnica informatike, “SMŠ Mladost Tivat”, Tivat Miša Klep, nastavnik informatike, “SMŠ Mladost Tivat”, Tivat
490308/02/2021Danijela JanjićObračun turističkog aranžmana i analiza ekonomskih pokazateljauspiješnosti istihSub. 23.01.2021Maja JukićPregledana2. DobreMarijaNenezić, JU Srednja ekonomsko-ugostiteljska škola Bar Nataša Vujadinović, JU Srednja ekonomsko-ugostiteljska škola Bar Jelena Vlahović, JU Srednja ekonomsko-ugostiteljska škola Bar Denisa Halimić, JU Srednja ekonomsko-ugostiteljska škola Bar Ismeta Dabović, JU Srednja ekonomsko-ugostiteljska škola Bar Slađana Markoč, JU Srednja ekonomsko-ugostiteljska škola Bar Danijela Janjić, JU Srednja ekonomsko-ugostiteljska škola Bar
490006/02/2021Aleksandar VukazićBaze podatakaSub. 23.01.2021Maja JukićPregledana1. Odlične
480506/02/2021Branko GolubovićProjektovanje i montaža elemenata centralnog grijanja za jednu stambenu jedinicuSub. 23.01.2021Rajko KosovićPregledana2. DobreBranko Golubović Dragan Batina Željko Počanić JU SMŠ “Mladost” Tivat
479305/02/2021Goran BigovićEnergijaPet. 15.01.2021Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneMirjana Vukotić Mitrović – nastavnica fizike, JU OŠ ,,Stefan Mitrov Ljubiša” Budva Goran Bigović – nastavnik matematike, JU OŠ ,,Stefan Mitrov Ljubiša” Budva Jadranka Šćekić – nastavnica matematike, JU OŠ ,,Stefan Mitrov Ljubiša” Budva Marina Đelović – nastavnica hemije, JU OŠ ,,Stefan Mitrov Ljubiša” Budva Olivera Mićović – nastavnica informatike i tehnike, JU OŠ ,,Stefan Mitrov Ljubiša” Budva Dijana Mirković – nastavnica informatike i tehnike, JU OŠ ,,Stefan Mitrov Ljubiša” Budva Saša Krivaćević – nastavnik matematike, JU OŠ ,,Stefan Mitrov Ljubiša” Budva
479103/02/2021Sanja BanićevićPrijateljstvoPet. 15.01.2021Boris ĆurkovićPregledana2. DobreMarijana Mirković (I razred), JUOŠ “Stefan Mitrov Ljubiša”, Budva Sanja Banićević (III razred), JUOŠ “Stefan Mitrov LJubiša”, Budva Marina Bajković (IV razred), JUOŠ ” Stefan Mitrov Ljubiša”, Budva Dragana Ćetković (V razred), JUOŠ “Stefan Mitrov Ljubiša”, Budva Marjana Jovović (V razred), JUOŠ “Stefan Mitrov Ljubiša”, Budva
478903/02/2021Sanja BanićevićPrijateljstvoPet. 15.01.2021Boris ĆurkovićPregledana2. DobreMarijana Mirković (I razred), JUOŠ “Stefan Mitrov Ljubiša”, Budva Sanja Banićević (III razred), JUOŠ “Stefan Mitrov LJubiša”, Budva Marina Bajković (IV razred), JUOŠ ” Stefan Mitrov Ljubiša”, Budva Dragana Ćetković (V razred), JUOŠ “Stefan Mitrov Ljubiša”, Budva Marjana Jovović (V razred), JUOŠ “Stefan Mitrov Ljubiša”, Budva
478703/02/2021Sanja BanićevićPrijateljstvoPet. 15.01.2021Boris ĆurkovićPregledana2. DobreMarijana Mirković (I razred), JUOŠ “Stefan Mitrov Ljubiša”, Budva Sanja Banićević (III razred), JUOŠ “Stefan Mitrov LJubiša”, Budva Marina Bajković (IV razred), JUOŠ ” Stefan Mitrov Ljubiša”, Budva Dragana Ćetković (V razred), JUOŠ “Stefan Mitrov Ljubiša”, Budva Marjana Jovović (V razred), JUOŠ “Stefan Mitrov Ljubiša”, Budva
478503/02/2021Sanja BanićevićPrijateljstvoPet. 15.01.2021Boris ĆurkovićPregledana2. DobreMarijana Mirković (I razred), JUOŠ “Stefan Mitrov Ljubiša”, Budva Sanja Banićević (III razred), JUOŠ “Stefan Mitrov LJubiša”, Budva Marina Bajković (IV razred), JUOŠ ” Stefan Mitrov Ljubiša”, Budva Dragana Ćetković (V razred), JUOŠ “Stefan Mitrov Ljubiša”, Budva Marjana Jovović (V razred), JUOŠ “Stefan Mitrov Ljubiša”, Budva
478303/02/2021Sanja BanićevićPrijateljstvoPet. 15.01.2021Boris ĆurkovićPregledana2. DobreMarijana Mirković (I razred), JUOŠ “Stefan Mitrov Ljubiša”, Budva Sanja Banićević (III razred), JUOŠ “Stefan Mitrov Ljubiša”, Budva Marina Bajković (IV razred), JUOŠ “Stefan Mitrov Ljubiša”, Budva Dragana Ćetković (V razred), JUOŠ ” Stefan Mitrov Ljubiša”, Budva Marjana Jovović (V razred), JUOŠ “Stefan Mitrov Ljubiša”, Budva
478002/02/2021srednja mjesovita skola Bratstvo jedinstvo, Ulcinj UlcinjPriprema nastave koja implementira razvoj ključnih kompetencija- SMŠ UlcinjSub. 23.01.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneAhmet Markašević, Ćemal Bajri, Valbona Dervishi, Hasije Išmić, Valdet Kurti, Haxhere Gjenasheviq, Osman Šurla, Driton Malohodžić, Majlinda Cuca, Medina Curović, Qazim Kovaçi, Ardian Kasneci, Kile Husenaj, Fatbarla Buzuku, Fatmir Jahja, Naser Halili
477802/02/2021Slavica NarančićJesen i jesenji plodoviSub. 16.01.2021Rajko KosovićPregledana1. OdličneSlavica Narančić, OŠ ,,Mileva Lajović Lalatović”, Nikšić Dragana Mirković, OŠ ,,Mileva Lajović Lalatović”, Nikšić
477602/02/2021Vesna BubanjaDan planete zemljeSub. 16.01.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneVesna Bubanja, JU Druga osnovna škola, Budva Sonja Mirković,JU Druga osnovna škola, Budva Mirjana Solujić, JU Druga osnovna škola, Budva Vladan Čelebić, JU Druga osnovna škola, Budva Milica Samardžić, JU Druga osnovna škola, Budva Danijela Radović, JU Druga osnovna škola, Budva Valentina Šćekić, JU Druga osnovna škola, Budva
477331/01/2021RADOMIRKA DAMJANOVSKIGrafičko i tabelarno prikazivanje podatakaSub. 16.01.2021Maja JukićPregledana2. Dobre
477131/01/2021Alisa NikčevićNacionalni parkovi Crne GoreČet. 14.01.2021Maja JukićPregledana1. OdličneLidija Vujović, Srednja ekonomska škola ,, Mirko Vešović”, Podgorica Amela Đečević, Srednja ekonomska škola ,, Mirko Vešović”, Podgorica Alisa Nikčević, Srednja ekonomska škola ,, Mirko Vešović”, Podgorica
476530/01/2021Mirjana VukoslavčevićEnergijaPet. 15.01.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
475930/01/2021Marko ŠušterOdrživa energija(zelena energija)Sre. 13.01.Rajko KosovićPregledana1. OdličneMira Crnogorac OŠ „Orjenski bataljon“ Herceg Novi; Danijela Đekić OŠ „Orjenski bataljon“ Herceg Novi; Marko Šušter OŠ „Orjenski bataljon“ Herceg Novi; Marina Vujičić OŠ „Orjenski bataljon“ Herceg Novi; Gordana Jovičević OŠ „Orjenski bataljon“ Herceg Novi; Oliver Jakovljević OŠ „Orjenski bataljon“ Herceg Novi
475730/01/2021Violeta ĐukanovićTržišna cijenaČet. 14.01.2021Maja JukićPregledana1. Odlične• Lidija Lalević, dipl.matematičar, JUSEŠ “Mirko Vešović”, Podgorica • Olga Koprivica, dipl.matematičar, JUSEŠ “Mirko Vešović”, Podgorica • Tamara Lakušič, dipl.matematičar, JUSEŠ “Mirko Vešović”, Podgorica • Aleksandra Zotović, dipl.matematičar, JUSEŠ “Mirko Vešović”, Podgorica • Radmila Minić-Vukčević, dipl.matematičar, JUSEŠ “Mirko Vešović”, Podgorica • Milica Vojinović, dipl.ekonomista, JUSEŠ “Mirko Vešović”, Podgorica • Aleksandra Vojinović, dipl.ekonomista, JUSEŠ “Mirko Vešović”, Podgorica • Biljana Lukić, dipl.ekonomista, JUSEŠ “Mirko Vešović”, Podgorica • Klaudija Vujošević, dipl.ekonomista, JUSEŠ “Mirko Vešović”, Podgorica • Božana Vujadinović, dipl.ekonomista, JUSEŠ “Mirko Vešović”, Podgorica • Violeta Đukanović, dipl.ekonomista, JUSEŠ “Mirko Vešović”, Podgorica
475530/01/2021Andrej BardekDan planete ZemljePet. 15.01.2021Rajko KosovićPregledana1. OdličneNataša Franić, JUOŠ “Orjenski bataljon” Bijela-Herceg Novi Olga Mandić, JUOŠ “Orjenski bataljon” Bijela-Herceg Novi Jovana VUčković, JUOŠ “Orjenski bataljon” Bijela-Herceg Novi Bojana Miljanić, JUOŠ “Orjenski bataljon” Bijela-Herceg Novi Suzana Sarić, JUOŠ “Orjenski bataljon” Bijela-Herceg Novi Andrej Bardek, JUOŠ “Orjenski bataljon” Bijela-Herceg Novi
475330/01/2021Miodrag RakovićLinearne funkcijeSub. 28.11.Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneAleksandar Bošković ,Gimnazija ” Niko Rolović” Bar Raković Ljiljana Gimnazija ” Niko Rolović” Bar Raković Miodrag Gimnazija ” Niko Rolović” Bar
475130/01/2021Daliborka KneževićEnergetska efikasnostPet. 15.01.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
474930/01/2021Ljiljana ŽivkovićEnergetska efikasnost_MatematikaPet. 15.01.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneLjiljana Živković, OŠ “Blažo Jokov Orlandić”, Bar Biljana Ivanišević, OŠ “Blažo Jokov Orlandić”, Bar
474630/01/2021Ljiljana ŽivkovićEnergetska efikasnostPet. 15.01.2021Ljubica ŠpirićPregledana1.1. IzvanredneMaja Kilibarda, OŠ “Blažo Jokov Orlandić” Bar Vanja Laketić, OŠ “Blažo Jokov Orlandić” Bar Izabela Hodžić, OŠ “Blažo Jokov Orlandić” Bar Daliborka Knežević, OŠ “Blažo Jokov Orlandić” Bar Dragica Bokan, OŠ “Blažo Jokov Orlandić” Bar Milanka Škipina, OŠ “Blažo Jokov Orlandić” Bar Mirjana Vukčević, OŠ “Blažo Jokov Orlandić” Bar, OŠ “Mrkojevići” Bar Mirjana Vukoslavčević, OŠ “Blažo Jokov Orlandić” Bar Ljiljana Živković, OŠ “Blažo Jokov Orlandić” Bar Biljana Ivanišević, OŠ “Blažo Jokov Orlandić” Bar Jelena Barjaktarović, OŠ “Blažo Jokov Orlandić” Bar Ismet Perazić, OŠ “Blažo Jokov Orlandić” Bar Marjan Turković, OŠ “Blažo Jokov Orlandić” Bar Valmir Arbneshi, OŠ “Blažo Jokov Orlandić” Bar
474430/01/2021Jelena DrecunMorePet. 15.01.2021Pregledana1. Odlične
474230/01/2021Valmir ArbneshiObrazovanje za odrivi razvojČet. 14.01.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneMarjan Turkovic, Ismet Perazic, Valmir Arbneshi; OS Blazo Jokov orlandic – Bar
474030/01/2021Izabela HodžićEnergetska efikasnostSre. 13.01.Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneVanja Laketić Izabela Hodžić
473630/01/2021Milena PedovicJesen i jesenji plodoviPet. 9.10. – grupa 34Maja JukićPregledana1. OdličneMilena Pedović OŠ” Ratko Žarić” Nikšić Olivera Ćeranić OŠ ” Ratko Žarić” NIkšić
473430/01/2021Dragica BokanSačuvaj energiju za bolju planetuPet. 15.01.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
473230/01/2021Vesna BanicevicBuka kao zagađivač životne sredineSub. 23.01.2021Rajko KosovićPregledana2. DobreValerija Koprivica, Žana Gardašević, Alen Lalovac, Jasenka Prlja, Vesna Banićević, Anđela Marinović, Ljubo Đurišić
472430/01/2021Vesna SamardžićPraznik MimozePet. 15.01.2021Maja JukićPregledana1. OdličneSlavica Koljenšić OŠ “Milan Vuković” Herceg Novi Vesnica Rašajski OŠ “Milan Vuković” Herceg Novi Jovana Popović OŠ “Milan Vuković” Herceg Novi Vesna Samardžić OŠ “Milan Vuković” Herceg Novi Vuk Jaridić OŠ “Milan Vuković” Herceg Novi Slavica Karadžić OŠ “Milan Vuković” Herceg Novi
472129/01/2021Đoko BurzanovićZdrava ishranaPet. 15.01.2021Boris ĆurkovićPregledana2. DobreEnisa Muhović, OŠ “Meksiko”, Bar Marijana Đurnić, OŠ “Meksiko”, Bar Đoko Burzanović, OŠ “Meksiko”, Bar
471929/01/2021Aleksandra SamardžićSaobraćajSub. 16.01.2021Rajko KosovićPregledana1. OdličneVanja Đurović, OŠ “Dašo Pavičić”, Herceg Novi Vesna Vasović, OŠ ” Dašo Pavičić”, Herceg Novi Jelena Rostović, OŠ ” Dašo Pavičić”, Herceg Nov Zorica Čičković, OŠ ” Dašo Pavičić”, Herceg Novi Dragana Kovačević, OŠ ” Dašo Pavičić”, Herceg Novi Suzana Milović, OŠ ” Dašo Pavičić”, Herceg Novi Aleksandra Samardžić, OŠ ” Dašo Pavičić”, Herceg Novi
471529/01/2021Lulzim HoxhaObilježavanje Dana nediskriminacijePet. 15.01.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
471329/01/2021Mira BuškovićOrijentacijaSub. 16.01.2021Rajko KosovićPregledana1. Odlične
471129/01/2021Jelena VukčevićOdrživo upravljanje otpadomPet. 15.01.2021Rajko KosovićPregledana1. Odlične
470929/01/2021Jelisava GarovićGrafičko i tabelarno prikazivanje podatakaSub. 16.01.2021Maja JukićPregledana2. Dobre
470729/01/2021NATAŠA PAVLOVIĆTABELARNO I GRAFIČKO PRIKAZIVANJE PODATAKASub. 16.01.2021Maja JukićPregledana1. Odlične
470129/01/2021JELENA LUČIĆGRAFIČKO I TABELARNO PRIKAZIVANJE PODATAKASub. 16.01.2021Maja JukićPregledana1. Odlične
469929/01/2021Lucija PeričićPriprema za realizaciju ishoda učenja u nastavi koja ukjljučuje razvoj ključnih kompetencijaPet. 15.01.2021Rajko KosovićPregledana1. Odlične
469729/01/2021Maja LukolićZdrava ishranaPet. 15.01.2021Boris ĆurkovićPregledana2. DobreMaja Lukolić OŠ,,Meksiko”Bar Rajka Vujović OŠ,,Meksiko”Bar Nermina Softić OŠ,,Meksiko”Bar Gordana Ljutica OŠ,,Meksiko”Bar
469529/01/2021OŠ Djerdj Kastrioti Skenderbeu OstrosDrvo mira – maslinaSub. 16.01.2021Rajko KosovićPregledana1. Odlične
469329/01/2021Zdravka DjuranovicMeđunarodni Dan rijekaČet. 14.01.2021Ljubica ŠpirićPregledana2. Dobre
467928/01/2021Goran DrobnjakGrafičko i tabelarno prikazivanje podatakaSub. 16.01.2021Maja JukićPregledana1. Odlične
466128/01/2021Ajhana LošićZdrava hranaPet. 15.01.2021Maja JukićPregledana1. Odlične
465228/01/2021natasa devicProcentiČet. 14.01.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
465028/01/2021Siniša KrivokapićReciklažaSub. 16.01.2021Rajko KosovićPregledana1. Odlične
464728/01/2021Željko MiladinovićBrajevo pismoČet. 14.01.2021Maja JukićPregledana1. Odlične
464528/01/2021Mira KrulanovićReciklažaPet. 15.01.2021Maja JukićPregledana1. Odlične
464228/01/2021Silvija MarnikovićRazmišljajmo zelenoPet. 15.01.2021Maja JukićPregledana1. OdličneSilvija Marniković, Ivana Djurković, Marina Ljuljić, Redžep Čobaj, Razije Nikočević, Nevila Brisković, Alfred Marniković, Sahibe Hodžić Škola: OŠ Marko Nuculović, Grad: Ulcinj
463828/01/2021Nikola RadojičićObilježavanje Dana planete ZemljePet. 25.9. – grupa 21Maja JukićPregledana1. Odlične
463428/01/2021Vaso ObradovicStari zanati u XXI vijekuČet. 14.01.2021Rajko KosovićPregledana1. Odlične
463028/01/2021Marijeta JovicevicTalasno kretanjeČet. 14.01.2021Ljubica ŠpirićPregledana2. Dobre
462827/01/2021Semir MuratovićUticaj pandemije virusa Covid-19 na zdravlje i ekonomijuSub. 07.11.Rajko KosovićPregledana1. Odlične
462627/01/2021Gordana PejovicTalasno kretanjeČet. 14.01.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
461426/01/2021Ana DrobnjakIzrada aplikacije za upotrebu dijela Periodnog sistema elemenata, dopunjenaČet. 14.01.2021Maja JukićPregledana1. Odlične
461226/01/2021Mihaela MarkovicZaštita životne sredineČet. 14.01.2021Rajko KosovićPregledana1. Odlične
461025/01/2021Maja KilibardaSačuvaj energiju za bolju planetuPet. 15.01.2021Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
460825/01/2021Arta ResulbegovicOcuvanje zivotne sredine-sa posebnim osvrtom na zagadjivanje kanala Port MileneSre. 13.01.Maja JukićPregledana1. Odlične
459423/01/2021Muhedin HadžićUticaj digitalizacije na nastavuSre. 13.01.Rajko KosovićPregledana2. Dobre
459023/01/2021Vesna MatovićPrijedlog obrasca za pripremu nastave koja implementira razvoj ključnih kompetencijaSre. 13.01.Boris ĆurkovićPregledana2. Dobre
458722/01/2021Luljeta Avdiu CuraIntegrisana nastava-PoezijaSub. 28.11.Ljubica ŠpirićPregledana2. Dobre
458520/01/2021Nenad MeštrovićVrmac – park prirodePon. 21.9. – grupa 05Rajko KosovićPregledana2. Dobre
458315/01/2021Marija JeremićŽiva i neživa prirodaSub. 3.10. – grupa 29Maja JukićPregledana2. Dobre
435524/12/2020Petar ŠpadijerCovid19 , Gimnazija, CetinjeSub. 28.11.Ljubica ŠpirićPregledana1.1. Izvanredne
418716/12/2020Edita ŠahmanPiramidaSub. 28.11.Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
418316/12/2020Ana DrobnjakRegulisanje osvetljenja u prostoriji primjenom DimeraSub. 28.11.Maja JukićPregledana1. Odlične
417116/12/2020Ana DrobnjakIzrada aplikacije za upotrebu dijela Periodnog sistema elemenataSub. 07.11.Maja JukićPregledana
416915/12/2020Esada NukovićVodovodne cijevi od različitih materijala i profilaSub. 28.11.Boris ĆurkovićPregledana1. Odlične
416315/12/2020Aldina Murić-MuratovićPorodicaPet. 9.10. – grupa 33Rajko KosovićPregledana1. Odlične
416115/12/2020Svetlana IvanovićCOVID 19Sub. 28.11.Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
415115/12/2020Lela VojvodićMoment sprega sila – Integrisana nastavaSub. 28.11.Boris ĆurkovićLela Vojvodić, JU Srednja građevinsko-geodetska škola ” Inž. Marko Radević”, Podgorica Lidija Drašković, JU Srednja građevinsko-geodetska škola ” Inž. Marko Radević”, Podgorica Vidosava Vujošević, JU Srednja građevinsko-geodetska škola ” Inž. Marko Radević”, Podgorica
414915/12/2020Darinka ĐondovićRedovna nastavaSub. 28.11.Rajko KosovićRadenko Lacmanović ,JU SSŠ Pjevlja; Nataša Gaćević,JU SSŠ Pjevlja; Darko Gačević,JU SSŠ Pjevlja
414514/12/2020Vladica AvramovićIzrada mobilne i WEB aplikacije za dopunu računa mobilnog telefonaSub. 28.11.Rajko KosovićVladica Avramović, JU Srednja stručna škola, Pljevlja Radan Kartal, JU Srednja stručna škola, Pljevlja Slavica Gajević, JU Srednja stručna škola, Pljevlja Đurđa Gigović, JU Srednja stručna škola, Pljevlja
414313/12/2020Bratislav RadunovićMetali u građevinskom otpadu i njihov uticaj na životnu sredinuSub. 28.11.Boris ĆurkovićBratislav Radunović, JU Srednja građevinsko-geodetska škola “Inž. Marko Radević”, Podgorica Gordana Krulanović, JU Srednja građevinsko-geodetska škola “Inž. Marko Radević”, Podgorica Maja Osmajić, JU Srednja građevinsko-geodetska škola “Inž. Marko Radević”, Podgorica
413612/12/2020Ljiljana DubakKreiranje i prezentovanje grafikonaSub. 28.11.Rajko KosovićVukadin Babović,JUSSŠ”Vukadin Vukadinović”,Berane Ljiljana Dubak,JUSSŠ”Vukadin Vukadinović”,Berane Evgenija Simonović,JUSSŠ”Vukadin Vukadinović”,Berane Radojica Pešić,JUSSŠ”Vukadin Vukadinović”,Berane Aleksandar Delević,JUSSŠ”Vukadin Vukadinović”Berane
413412/12/2020Desimir MojovićMehatronikaSub. 28.11.Rajko KosovićDesimir Mojović, JU Srednja stručna škola, Pljevlja Nada Koružić, JU Srednja stručna škola, Pljevlja Sabina Ćirlija, JU Srednja stručna škola, Pljevlja Draško Kuburović, JU Srednja stručna škola, Pljevlja
413211/12/2020Admir DurovićUticaj pandemije virusa Covid-19 na zdravlje i ekonomijuSub. 3.10. – grupa 31Rajko KosovićPregledana1. OdličneJulijana Karadžić, JU ŠSVSO „Sergije Stanić“, Podgorica. Nada Đurović, JU ŠSVSO „Sergije Stanić“ , Podgorica. Milena Ljumović, JU ŠSVSO „Sergije Stanić“ , Podgorica. Marina Đuričković, JU ŠSVSO „Sergije Stanić“ , Podgorica. Dragana Zlatičanin, JU ŠSVSO „Sergije Stanić“ , Podgorica. Katarina Todorović, JU ŠSVSO „Sergije Stanić“ , Podgorica. Tanja Đuretić, JU ŠSVSO „Sergije Stanić“ , Podgorica. Bojana Potparić, JU ŠSVSO „Sergije Stanić“ , Podgorica. Tatjana Šekularac, JU ŠSVSO „Sergije Stanić“ , Podgorica. Admir Durović, JU ŠSVSO „Sergije Stanić“ , Podgorica. Dalibor Veljović, JU ŠSVSO „Sergije Stanić“ , Podgorica. Milivoje Đukanović, JU ŠSVSO „Sergije Stanić“ , Podgorica.
413011/12/2020Mileva LucicSimulacija prijavljivanja i intervjua za posao grafičkog dizajnera u stranoj firmiSub. 24.10.Maja JukićPregledana1.1. Izvanredne
412311/12/2020Marija StankovićModna revijaSub. 07.11.Maja JukićPregledana1.1. IzvanredneDanilo Mugoša – JUSSŠ “Spasoje Raspopović” – Podgorica Milenko Bogojević – JUSSŠ “Spasoje Raspopović” – Podgorica Dejan Milunović – JUSSŠ “Spasoje Raspopović” – Podgorica Milena Vujović – JUSSŠ “Spasoje Raspopović” – Podgorica Anja Lalević – JUSSŠ “Spasoje Raspopović” – Podgorica Marija Stanković – JUSSŠ “Spasoje Raspopović” – Podgorica Snežana Vukicević – JUSSŠ “Spasoje Raspopović” – Podgorica Ivana Petrović- JUSSŠ “Spasoje Raspopović” – Podgorica
411810/12/2020Jelena BogićevićPSub. 3.10. – grupa 32Maja JukićPregledana1. Odlične
409909/12/2020Stefan DjurisicUticaj KAP-a na zagadjenje životne sredinu u ZetiSub. 28.11.Boris ĆurkovićPregledana1. Odlične
405507/12/2020Slavica Vuković OgnjenovićJesenPet. 25.9. – grupa 20Maja JukićPregledana1. OdličneSlavica Vuković Ognjenović OŠ “Olga Golović” Nikšić, Nada Lalatović OŠ “Olga Golović” Nikšić
405206/12/2020Vladan CvijovicRačunarski hardverSub. 28.11.Rajko KosovićPregledana2. Dobre
401201/12/2020Mirela ĆemanUzroci i posljedice klimatskih promjenaSub. 07.11.Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
400801/12/2020Armin RebronjaGeometrijska tijelaPon. 21.9. – grupa 01Maja JukićPregledana2. Dobre
395925/11/2020Vera MirkovićDan naukeČet. 24.9. – grupa 15Maja JukićPregledana1. Odlične
395124/11/2020Lidija PejovićKorona virus-uticajnaživot i aktivnosti čovjekaČet. 24.9. – grupa 15Maja JukićPregledana1. Odlične
394624/11/2020Marija Daković JovanovićFizika i medicina.Sub. 24.10.Boris ĆurkovićPregledana2. Dobre
394023/11/2020Šabo ĆemanAKCIONI PLANPon. 21.9. – grupa 02Srđan VerbićPregledana
393823/11/2020Senka PetrovićUšteda energijeSub. 07.11.Maja JukićPregledana1.1. IzvanredneAleksandra Babović, Branka Banović, Senka Petrović, Ivana Ćetković, Snježana Radunović, Sandra Kovačević
388622/11/2020Mirela MurićPorodicaPet. 9.10. – grupa 33Rajko KosovićPregledana1. OdličneAldina Murić Muratović. JU OŠ ¨Bukovica¨, Bukovica, Rožaje Mirela Murić, JU OŠ ¨25. maj¨, Rožaje
372121/11/2020Vinka MiloševićVoda u hemijskim reakcijamaSub. 07.11.Maja JukićPregledana1.1. IzvanredneBudimka Radulović, JU SSŠ”Spasoje Raspopović”, Podgorica Dženeta Koljenović, JU SSŠ”Spasoje Raspopović”, Podgorica Marijana Peković, JU SSŠ”Spasoje Raspopović”, Podgorica Lidija Kujačić, JU SSŠ”Spasoje Raspopović”, Podgorica Vinka Milošević, JU SSŠ”Spasoje Raspopović”, Podgorica
371921/11/2020Marija ŽeželjAkcioni plan I grupaSub. 24.10.Maja JukićPregledana1.1. IzvanredneJU Srednja elektrotehnička škola “Vaso Aligrudić”, Podgorica: Gordana Tasić Olivera Mandić Svetlana Knežević Milanka Stanišić Radomir Stanišić Emsada Bećirović Violeta Rašković Mirjana Stevović Aleksandar Obradović Radovan Božović Marija Žeželj Vladimir Kitaljević Marina Braletić
371721/11/2020Marija ŽeželjRekonstrukcija električnih instalacija u računarskoj učioniciSub. 24.10.Maja JukićPregledana1.1. IzvanredneJU Srednja elektrotehnička škola “Vaso Aligrudić”, Podgorica: Gordana Tasić Olivera Mandić Svetlana Knežević Milanka Stanišić Radomir Stanišić Emsada Bećirović Violeta Rašković Mirjana Stevović Aleksandar Obradović Radovan Božović Marija Žeželj Vladimir Kitaljević Marina Braletić
369119/11/2020Bojana BulatovićBakterije i antibioticiSub. 24.10.Rajko KosovićPregledana1. OdličneMilojka Stijepović, Snežana Jovković, Bojana Bulatovć(Pavićević), Bojana Popović, Vukoman Lalović
368818/11/2020Matije ZorićKako se pozdravljamoSri. 23.9. – grupa 11Rajko KosovićPregledana1.1. Izvanredne
365016/11/2020Ranko PavicevicPriprema- Medicinska školaSub. 24.10.Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneBiljana Šćepanović- Mihailović –nastavnik stručnog modula; Osnove anatomije sa fiziologijom, stručnog predmeta anatomija sa fiziologijom i Praktične nastave Ana Brajović – nastavnik biologije Milica Anđić – nastavnik matematike Marina Golubović- nastavnik matematike Violeta Vujović- nastavnik matematike Kristina Mirković – nastavnik matematike Ranko Pavićević – nastavnik informatike Valentina Šćepanović – nastavnik biologije Veselinka Obradović – nastavnik hemije Jasmina Pljakić- nastavnik hemije Mileva Milovanović- nastavnik fizike Marija Daković-nastavnik fizike Vaid Frljučkić – nastavnik laboratorijskih tehnika Bojan Kraljević- nastavnik fizioterapeutske grupe predmeta Mirjana Jovanović Đurašković – nastavnik farmaceutske grupe predmeta JU Stručna medicinska škola iz Podgorice
364816/11/2020Veselin GrdinićUticaj otpadnih voda na zagađenost rijeke TarePon. 21.9. – grupa 02Maja JukićPregledana1. OdličneVeselin Grdinić, profesor matematike JUSMŠ,,Vuksan Đukić,, Mojkovac Zora Bjelajac, profesorica biologije JUSMŠ,,Vuksan Žukić,, Mojkovac Dragan Damjanović ,profesor hemije JUSMŠ,,Vuksan Đukić,, Mojkovac Zorica Slavković, profesorica fizike JUSMŠ,,Vuksan Đukić,, Mojkovac Vidoje Minić, profesor informatike JUSMŠ,,Vuksan Đukić Mojkovac
357813/11/2020Vera HakajTri susretaUto. 22.9. – grupa 06Boris ĆurkovićPregledana1. Odlične
357313/11/2020Spasoje PapićKarakteristike zvuka i način prostiranja zvučnog talasaPet. 9.10. – grupa 34Maja JukićPregledana1. OdličneNada Vemić, ETŠ “Vaso Aligrudić”, Podgorica. Nikola Kojović, ETŠ “Vaso Aligrudić”, Podgorica. Ana Vujović, ETŠ “Vaso Aligrudić”, Podgorica. Dragica Milentijević, ETŠ “Vaso Aligrudić”, Podgorica. Olga Nišavić, ETŠ “Vaso Aligrudić”, Podgorica. Olivera Ivanović, ETŠ “Vaso Aligrudić”, Podgorica. Radmila Čogurić, ETŠ “Vaso Aligrudić”, Podgorica. Dijana Bulatović, ETŠ “Vaso Aligrudić”, Podgorica. Biljana Šuković, ETŠ “Vaso Aligrudić”, Podgorica. Jelena Šćekić, ETŠ “Vaso Aligrudić”, Podgorica. Vesna Ćalasan, ETŠ “Vaso Aligrudić”, Podgorica. Zoran Radulović, ETŠ “Vaso Aligrudić”, Podgorica. Spasoje Papić, ETŠ “Vaso Aligrudić”, Podgorica.
356809/11/2020Mirka PopadićElktronski otpadPet. 9.10. – grupa 36Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneMirka Popadić, Gimnazija “Tanasije Pejatović” Pljevlja Tanja Dragašević, Gimnazija “Tanasije Pejatović” Pljevlja Maja Vučinić Dragašević, Gimnazija “Tanasije Pejatović” Pljevlja Slobodan Mentović, Gimnazija “Tanasije Pejatović” Pljevlja Elvira Hrastovina, Gimnazija “Tanasije Pejatović” Pljevlja Dejan Joksović, Gimnazija “Tanasije Pejatović” Pljevlja Mirjana Despotović, Gimnazija “Tanasije Pejatović” Pljevlja Snežana Vuković, Gimnazija “Tanasije Pejatović” Pljevlja Ljubisav Boričić, Gimnazija “Tanasije Pejatović” Pljevlja
356609/11/2020Toni ĐuraševićŠume su naše bogatstvoPon. 21.9. – grupa 05Maja JukićPregledana1. Odlične
355205/11/2020Jovana VelimirovićPorodica kao jezgro zajedniceSub. 3.10. – grupa 30Maja JukićPregledana1. OdličneSvetlana Devedzić, OŠ ,, Sutjeska”. Podgorica Sandra Rašović, OŠ ,, Sutjeska”. Podgorica Jovana Velimirović, OŠ ,, Sutjeska”. Podgorica
347305/11/2020Lidija SpasovićPriprema za implementaciju i razvoj ključnih kompetencijaPet. 9.10. – grupa 36Ljubica ŠpirićPregledana1.1. IzvanredneGoran Babović- fizika, JU Gimnazija “Panto Mališić”- Berane Radič Radević- matematika, JU Gimnazija “Panto Mališić”- Berane Tanja Bojović- matematika, JU Gimnazija “Panto Mališić”- Berane Milena Lutovac- matemetika, JU Gimnazija “Panto Mališić”- Berane Miljan Petrić- informatika, JU Gimnazija “Panto Mališić”- Berane Lidija Spasović- fizika, JU Gimnazija “Panto Mališić”- Berane Svetlana Radević- biologija, JU Gimnazija “Panto Mališić”- Berane Sanja Vešović- biologija, JU Gimnazija “Panto Mališić”- Berane Tatjana Mićović- hemija, Radoš Raičević- hemija
341204/11/2020Lidija ĐukanovićObilježavanje Dana vode ( 22. mart ) ISCED2Pon. 21.9. – grupa 04Maja JukićPregledana1. OdličneLidija Đukanović – profesorica razredne nastave Tamara Janjić – profesorica razredne nastave Aleksandra Kostić – profesorice razredne nastave Zdenka Božović – profesorica razredne nastave Dragana Nikezić – profesorica razredne nastave Stana Janković – profesorica informatike i tehnike Snežana Lješnjak – profesorica biologije Olja Grujić – nastavnica hemije Nikola Lješnjak – profesor matematike Marija Keković – profesorica fizike
339502/11/2020sonja krgovićTipovi naselja i vode u njimaUto. 22.9. – grupa 06Boris ĆurkovićPregledana2. DobreHadija Mulić, nastavnik biologije i ekologije Safet Muratović, nasravnik fizičkog Arnela Kijamet, profesor razredne nastave Sonja krgović, nastavnik razredne nastave Alisa Muratović, master učitelj
293201/11/2020Aldina Murić-MuratovićPorodicaPet. 9.10. – grupa 33Rajko KosovićPregledana1. OdličneAldina Murić-Muratović JUOŠ,,Bukovica” u Bukovici,opština Rožaje Mirela Murić JUOŠ,,25.maj”,opština Rožaje
293401/11/2020Dušica FilipovićJesenPet. 9.10. – grupa 33Rajko KosovićPregledana1. Odlične
294401/11/2020Marina LakovićKrug – matematikaSub. 3.10. – grupa 29Maja JukićPregledana2. DobreBošković Vladan , JU OŠ “Oktoih ” , Podgorica Laković Marina , JU OŠ “Oktoih” , Podgorica
294701/11/2020Dragana DutinaPriprema za CSHB jezik i književnost – obrada teksta Maca PapučarkaPet. 9.10. – grupa 33Rajko KosovićPregledana1. OdličneDragana Dutina, Branko Božović, Podgorica Zorica Bojić, Branko Božović, Podgorica
295701/11/2020Angelina DraškovićPravljenje kućica ptice iz naše okolinePet. 9.10. – grupa 35Rajko KosovićPregledana1. Odlične
296901/11/2020Biljana JoksimovićJeaenUto. 22.9. – grupa 06Maja JukićPregledana1. OdličneBiljana Joksimović, Andrijana Šćekić, Marija Čantrić, Suadada Ramčilović, Marina Marsenić, Sonja Vukajlović OŠ “Vukašin Radunović” Berane
297301/11/2020Aida KolašinacIzrada sapunaUto. 22.9. – grupa 06Maja JukićPregledana2. Dobre1.Sabrija Luković nastavnik hemije 2.Esma Redžematović nastavnik matemetike 3.Milenko Komatina nastavnik matematike 4.Selmir Purišić nastavnik informatike i tehnike JUOŠ,,Hajro Šahmanović” Plav
297601/11/2020Suzana PopovicZivot ljudi nekad i sadSub. 3.10. – grupa 29Boris ĆurkovićPregledana1. Odlične
298201/11/2020Senka DelićPriprema Senka DelićČet. 24.9. – grupa 15Boris ĆurkovićPregledana1. Odlične
299201/11/2020Sandra RadulovićPriroda i društvo – RođendanPet. 9.10. – grupa 34Rajko KosovićPregledana1. OdličneMira Pešović, nastavnik predškolskog vaspitanja, OŠ “Maksim Gorki” Pogorica Dragana Tomašević profesor predškolskog vaspitanja, OŠ “Maksim Gorki” Pogorica Sandra Radulović profesor predškolskog vaspitanja, OŠ “Maksim Gorki” Pogorica
300501/11/2020Sanida muric8.martPet. 9.10. – grupa 33Rajko KosovićPregledana
302001/11/2020Jasmina Šutković„Tri susreta“ Slobodan LazićPet. 9.10. – grupa 36Rajko KosovićPregledana1. Odlične
302601/11/2020Snežana ZdraveskaUticaj zaštite životne sredine na životinje i njihova staništaPet. 9.10. – grupa 33Ljubica ŠpirićPregledanaJela Jovanović – OŠ “Njegoš” Spuž, Snežana Zdraveska – OŠ “Njegoš” Spuž, Slavenka Kadić – OŠ ”Milorad Musa Burzan” Podgorica, Katarina Koprivica – OŠ ”Milorad Musa Burzan” Podgorica, , Veselinka Mašković – OŠ “Vuko Jovović”- Danilovgrad, Vesna Vlaović – OŠ “Radoslav Jago Vešović” Bare Kraljske, Nadalina Korać, – , OŠ “Druga osnovna škola” Budva Jelena Lautašević – OŠ “Druga osnovna škola” Budva Irma Dzafić – OŠ “Aleksa Đilas Bećo” Mojkovac.
303301/11/2020Džemila KalačTri susreta – Slobodan LazićPet. 9.10. – grupa 36Rajko KosovićPregledana1. Odlične
311501/11/2020Jelena KopitovicBajka u stihovima “Ježeva kućica”- Branko ČopićPet. 9.10. – grupa 34Maja JukićPregledana1. OdličneJelena Kopitović , OŠ “Štampar Makarije”,Podgorica Anja Vojvodić, OŠ “Štampar Makarije”,Podgorica
312301/11/2020Ljubica Slavković“Od sjemena do ploda”Pet. 9.10. – grupa 36Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneAndrea Popović,Osnovna škola”Narodni heroj Savo Ilić” Dobrota,Kotor.Adrijana Stojanović,Osnovna škola”Njegoš”,Cetinje.Ernad Adrović,Osnovna škola”Bajo Jojić”Andrijevica.Jasna Jablan,Osnovna škola “Njegoš” Cetinje.Ljubica Slavković,Osnovna škola”Pavle Žižić” Bijelo Polje.Milica Janković,Osnovna škola “Njegoš” Kotor.Nevenka Cimbaljević Orović,Osnovna škola”Radomir Mitrović ” Berane.Radislava Bojanić,Osnovna škola”Braća Ribar”Nikšić
312501/11/2020Nevena JašovićJeževa kućicaPet. 9.10. – grupa 33Rajko KosovićPregledana1. Odlične– Vineta Ivanović OŠ “Vuk Karadžić” Podgorica – Ana Stanovnik OŠ “Vuk Karadžić” Podgorica – Nevena Jašović OŠ “Vuk Karadžić” Podgorica
312801/11/2020Sandra Žižić“Majstori za palačinke”-CSBH jezik i književnostPet. 9.10. – grupa 33Ljubica ŠpirićPregledanaSandra Žižić- JUOŠ “Anto Đedović” Bar Sandra Đuković- JUOŠ “Jugoslavija” Bar Ana Dević- JUOŠ “Jugoslavija” Bar Ljubica Spahić- JUOŠ “Jugoslavija” Bar Dragica Pantović- JUOS “Srbija” Bar Jelena Čobrenović- JUOS “Srbija” Bar Katarina Drobnjak- JUOS “Meksiko” Bar
313301/11/2020Danica BulatovicTurizam Kolašinskog krajaPon. 21.9. – grupa 01Rajko KosovićPregledana2. DobreAna Jelić, OŠ “Risto Manojlović” Kolašin Danica Bulatović, OŠ “Risto Manojlović”Kolašin Goran Drašković ,OŠ”Risto Manojlović”Kolašin
313901/11/2020Verica KovačevićPRAZNIK MIMOZEPet. 9.10. – grupa 33Rajko KosovićPregledana1. OdličneAleksandra Simović, JU OŠ “Veljko Drobnjaković”, Risan Verica Kovačević, JU OŠ “Dašo Pavičić”, Herceg Novi
314601/11/2020Selmir PurisicPravljenje sapunaUto. 22.9. – grupa 06Ljubica ŠpirićPregledana3. NedovršeneSelmir Purišić, JU OŠ “Hajro Šahmanović” , Plav Sabrija Luković JU OŠ “Hajro Šahmanović” , Plav Milenko Komatina JU OŠ “Hajro Šahmanović” , Plav Esma Redyematović JU OŠ “Hajro Šahmanović” , Plav
314801/11/2020Senada HaxhiasllaniPrijedlog obrasca za pripremu nastave koja implementira razvoj kljucnih kompetencijaPet. 9.10. – grupa 35Boris ĆurkovićPregledana1. Odlične
315001/11/2020Sanja GurešićObilježavanje Dana planete ZemljeUto. 22.9. – grupa 06Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneAna Janjušević, JU OŠ “Vladimir Nazor”, Podgorica Marija Jovanović, JU OŠ “Vladimir Nazor”, Podgorica Suzana Kavarić, JU OŠ “Vladimir Nazor”, Podgorica Marina Poleksić, JU OŠ “Vladimir Nazor”, Podgorica Sanja Gurešić, JU OŠ “Vladimir Nazor”, Podgorica
315801/11/2020Bojana Vujačićizložbeni bazar “Mirisi jeseni”Uto. 22.9. – grupa 07Boris ĆurkovićPregledana1. Odlične
316201/11/2020Vesna DjukicMatematika-odnosi gore, dolePet. 9.10. – grupa 33Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
317001/11/2020Armin RebronjamatematikaPon. 21.9. – grupa 01Maja JukićPregledana1. OdličneMira Kojović “Mladost” Bijelo Polje Maida Ćatović “Mladost” Bijelo Polje Armin Rebronja “Mladost” Bijelo Polje
318601/11/2020Dragana DutinaMaca papučarka – Ela PerociPet. 9.10. – grupa 33Rajko KosovićPregledana1. OdličneDragana Dutina, Branko Božović, Podgorica Zorica Bojić, Branko Božović, Podgorica
319201/11/2020kristina tasicJeževa kućicaPet. 9.10. – grupa 33Maja JukićPregledana2. DobreKristinaTasić i Dijana Minić Ju Oš “OKtoih” Podgorica
325501/11/2020Gordana KljajevićVoćeUto. 29.9. – grupa 28Ljubica ŠpirićPregledanaLenka Gordić, OŠ Milovan Jelić, Bijelo Polje Milosava Furtula,OŠ Milovan Jelić ,Bijelo Polje Gordana Kljajević, OŠ Milovan Jelić, Bijelo Polje
280401/11/2020Mirjana DobrasinovicPojam istrazivackog rada – izvori energijePon. 21.9. – grupa 01Rajko KosovićPregledana1. Odlične
280601/11/2020Ankica MrtinovicJeževa kućica Branko ĆopićSub. 3.10. – grupa 29Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneAnkica Martinović Ana Petrović Danijela Milić Dragana Mihaljević
280801/11/2020Nina knezevicIzrada školskog časopisaUto. 29.9. – grupa 28Rajko KosovićPregledana1.1. Izvanredne
281601/11/2020Zorka ĆetkovićMjerenjeUto. 29.9. – grupa 28Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneZorka Ćetković, profesorica matematike, OŠ “Đoko Prelević”, Podgorica Rajka Tanović, učiteljica, OŠ “Đoko Prelević”, Podgorica
283101/11/2020Жељко ГолубовићЕнергетика и околина-утицај вјетро електранаUto. 22.9. – grupa 07Maja JukićPregledana1. Odlične
283901/11/2020Majda RedzepagicRazvoj zajedniceSri. 23.9. – grupa 11Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
284301/11/2020Zilha KardovićPrijedlog obrasca za pripremu nastave koja implementira razvoj ključnih kompetencijaPet. 9.10. – grupa 36Boris ĆurkovićPregledana1. Odlične
284501/11/2020Rešad MukovićAkcioni planPet. 25.9. – grupa 24Rajko KosovićRešad Muković, Nadija Ećo
285301/11/2020Rosa StanisicKruženje materije i proticanje energije u ekosistemuSub. 3.10. – grupa 30Rajko KosovićPregledana1. OdličneDjina Micovic
285501/11/2020Mersid SijarićMOJA OKOLINA – IZRADA BROŠURE SVOG MJESTASri. 23.9. – grupa 11Ljubica ŠpirićPregledana2. DobreVahidin Sijarić i Mersid Sijarić Osnovna škola “Šukrija Međedović”-Bijelo Polje
285901/11/2020Marija RadečDan planete ZemljeUto. 29.9. – grupa 25Maja JukićPregledana1. OdličneBiljana Jovovic,profesorica razredne nastave, OŠ,,Vojin Popović‚‚Podgorica Marija Radeč, profesorica CSBH jezika i književnosti, OŠ..Vojin Popović,,Podgorica
286101/11/2020Živana BulatovićMjerenje i obrada rezultata mjerenja u fizici i matematiciSub. 3.10. – grupa 30Rajko KosovićPregledana2. DobreTanja Stijović, OŠ “Vlado Milić”, Podgorica Živana Bulatović, OŠ “Vlado Milić”, Podgorica
286301/11/2020Tatjana PerovićIzračunavanje obima i površine mnogougla-MatematikaSub. 3.10. – grupa 30Boris ĆurkovićPregledana1. Odlične
286501/11/2020marijana pekovicŽIVOT LJUDI U PROŠLOSTISub. 3.10. – grupa 29Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneLidija Malović I razred , OŠ “Dr Dragiša Ivanović” Podgorica Bojana Komnenović II razred , OŠ “Dr Dragiša Ivanović” Podgorica Marijana Peković IVrazred , OŠ “Dr Dragiša Ivanović” Podgorica Zorica Todorović V razred , OŠ “Dr Dragiša Ivanović” Podgorica
286701/11/2020Amera ŠutkovićBrinem o zdravlju – virusiUto. 22.9. – grupa 06Rajko KosovićPregledana2. DobreAmera Šutković, Amila Nokić, Senabija Ramčilović, Amra Sinanović, Amina Fetahović i Hajrija Dautović
287301/11/2020Jasna JovanovićJesenUto. 29.9. – grupa 28Srđan VerbićPregledana1. OdličneOlivera Leković, OŠ „Pavle Rovinski“, Podgorica Majda Hodžić, OŠ „Pavle Rovinski“, Podgorica Marija Ivanović, OŠ „Pavle Rovinski“, Podgorica Jasna Jovanović, OŠ „Pavle Rovinski“, Podgorica Biljana Đurđević, OŠ „Pavle Rovinski“, Podgorica
287501/11/2020Danijela PericEnergetska efikasnostUto. 29.9. – grupa 28Rajko KosovićPregledana1. OdličneMirjana Aligrudic –prof. Razredne nastave, OS “Milan Vukotic”,Golubovci Snezana Vulin -prof. Razredne nastave,, OS “Milan Vukotic”,Golubovci Vesna Medenica-prof. Razredne nastave,, OS “Milan Vukotic”,Golubovci Aleksandra Brnovic – prof. ,, OS “Milan Vukotic”,Golubovci Zorica Draskovic –prof. Fizike,, OS “Milan Vukotic”,Golubovci Radoje Saric –prof. Matematike i Informatike,, OS “Milan Vukotic”,Golubovci Dusko Stanovic –prof.Hemije,, OS “Milan Vukotic”,Golubovci Danijela Peric-prof. Matematike,, OS “Milan Vukotic”,Golubovci
288801/11/2020Danijela PopovićŠume (drvo problema i matrica pitanja)Uto. 29.9. – grupa 25Boris ĆurkovićPregledana2. Dobre
289601/11/2020Vidosava MicanovicPovezanost prirodne i društvene sredine – JesenSub. 3.10. – grupa 29Rajko KosovićPregledana2. DobreSlavica Miličić,Obrazovni centar Plužine Milica Božović Obrazovni centar Plužine Jelena Bakrač Obrazovni centar Plužine Vidosava Mićanović Obrazovni centar Plužine
290101/11/2020Slobodanka PapicKruženje vode u prirodiUto. 22.9. – grupa 06Srđan VerbićPregledana1. Odlične
291001/11/2020Mujesira DautovićElasticna silaČet. 24.9. – grupa 19Boris ĆurkovićPregledana2. Dobre
291201/11/2020Milena BrakovićZdrava užinaSub. 3.10. – grupa 29Rajko KosovićPregledana2. DobreMilena Braković,profesorica razredne nastave,JUOŠ,,Vlado Milić”,Podgorica Slađana Rosić,profesorica razredne nastave,JUOŠ,,Vlado Milić”,Podgorica Vesna Luketa,profesorica razredne nastave,JUOŠ,,Vlado Milić”,Podgorica
292501/11/2020Slobodanka BulatovićPriprema za KK – Tri međedaPet. 9.10. – grupa 34Rajko KosovićPregledana2. DobreSlobodanka Bulatović, OŠ “Boško Buha” Pljevlja Jelena Dragaš, OŠ “Salko Aljković” Pljevlja Marijana Laušević OŠ “Salko Aljković” Pljevlja
292701/11/2020Jelena DragašPriprema za KK- Tri međedaPet. 9.10. – grupa 34Rajko KosovićPregledana2. DobreJelena Dragaš OŠ “Salko Aljković” Pljevlja, Marijana Laušević OŠ “Salko Aljković” Pljevlja, Slobodanka Bulatović OŠ “Boško Buha” Pljevlja
293001/11/2020Mirela MurićPorodicaPet. 9.10. – grupa 33Rajko KosovićPregledana1. OdličneMirela Muric JUOS”25,maj” Rozaje Aldina Muric Muratovic JUOS”Bukovica” u Bukovici,opstina Rozaje
227701/11/2020Anika JovićIshrana i varenjeUto. 22.9. – grupa 07Rajko KosovićPregledana1. Odlične
249701/11/2020Elma KahvedžićDNK-između nauke i umjetnostiSri. 23.9. – grupa 13Pregledana1. OdličneElma Kahvedžić, Oš “29.novembar” Dinoša Teuta Đokaj, OŠ “29.novembar” Dinoša Šemsudin Ljuljanović, Oš “29.novembar” Dinoša
250101/11/2020Sanida HajdarpašićJesnji plodoviSri. 23.9. – grupa 13Maja JukićPregledana1. OdličneSanida Hajdarpašić, OŠ”21.maj”, Bijelo Polje Šerifa Mehović, OŠ”21.maj”, Bijelo Polje Armina Rebronja, OŠ”21.maj”, Bijelo Polje Harzo Šabotić, OŠ”21.maj”, Bijelo Polje Edin Erović, OŠ”21.maj”, Bijelo Polje
250801/11/2020Veselinka AvramovićGodišnja dobaPet. 25.9. – grupa 21Rajko KosovićPregledana2. DobreVeselinka Avramović, OŠ,,Jovan Gnjatović” Vraćenovići , Nikšić Suzana Jokić, OŠ,,Jovan Gnjatović” Vraćenovići , Nikšić
251001/11/2020Gordana KontićSaobraćajPet. 25.9. – grupa 20Rajko KosovićPregledana1. OdličneGordana Kontić , OŠ”Pavle Kovačević” Grahovo Nikšić Dragana Bajović OŠ “Pavle Kovačević” Grahovo Nikšić
251301/11/2020Suzana JokićGodišnja dobaPet. 25.9. – grupa 21Rajko KosovićPregledana2. DobreSuzana Jokić, OŠ ,,Jovan Gnjatović” Vraćenovići, Nikšić Veselinka Avramović ,OŠ ,,Jovan Gnjatović”, Vraćenovići, Nikšić
251701/11/2020Jovana ŠobićJa i drugi (Priroda i društvo)Sri. 23.9. – grupa 14Ljubica ŠpirićPregledana1.1. Izvanredne
252001/11/2020Aldina OmerovicRibarceta sanUto. 22.9. – grupa 08Ljubica ŠpirićPregledana2. Dobre
252401/11/2020Sandra StanojevićDan planete ZemljeČet. 24.9. – grupa 18Maja JukićPregledana1. Odlične
253201/11/2020Ivana DragašJesenČet. 24.9. – grupa 16Boris ĆurkovićPregledana1. Odlične
253401/11/2020Vasiljka CauševićTimski godišnji plana rada nastavnika vezanog za razvoj ključnih kompetencija učenika-tema Dan igreČet. 24.9. – grupa 18Boris ĆurkovićPregledana
253901/11/2020Bojana ŠiljakProšlost i sadašnjost, električna energijaČet. 24.9. – grupa 17Rajko KosovićPregledana2. Dobre
254101/11/2020Sonja VlaovićGrafičko prikazivanje podatakaČet. 24.9. – grupa 18Boris ĆurkovićPregledana1. Odlične
254301/11/2020Milica LipovinaDan planete ZemljeČet. 24.9. – grupa 18Maja JukićPregledana1. Odlične
254501/11/2020Svetlana NikolićElektrična energijaČet. 24.9. – grupa 18Rajko KosovićPregledana2. Dobre
254701/11/2020Vera MiletićTimski akcioni plan (nakon obuke) za temu Dan igreČet. 24.9. – grupa 18Boris ĆurkovićPregledana
254901/11/2020Fetiha Ćorovićdjeljivost brojeva – rastavljanje brojeva na proste cinioceSri. 23.9. – grupa 11Rajko KosovićPregledana2. Dobre
255101/11/2020Edita ZecirovicBiosferaSri. 23.9. – grupa 12Rajko KosovićPregledana2. Dobre
255501/11/2020Danijela LalićMišićni sistem, mjerenje pulsa i brzine tračnja. Prikaz dobijenih podatakaČet. 24.9. – grupa 18Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
255701/11/2020Dragana MarinkovićPriprema za implementaciju ključnih kompetencija u nastaviSri. 23.9. – grupa 13Rajko KosovićPregledana
256001/11/2020Refik ŠkrijeljUticaj privrede na sredinu sa ekološkog aspektaSri. 23.9. – grupa 13Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneElvedin Mehović; Mersudin Rastoder; Aljko Rastoder i Refik Škrijelj
256201/11/2020Snežana KneževićTimski akcioni plan (nakon obuke) za temu Dan igreČet. 24.9. – grupa 15Boris ĆurkovićVera Miletić, Vasiljka Caušević, Snežana Knežević JU OŠ “Radoje Čizmović” – Ozrinići, Nikšić
256601/11/2020Sanja MartinovićNovogodišnji bazarČet. 24.9. – grupa 15Rajko KosovićPregledana1. OdličneAna Kokotović/OŠ”Njegoš”-Cetinje Sanja Martinović/OŠ”Njegoš”-Cetinje Marija Đurković/OŠ”Njegoš-Cetinje Lidija Balšić/OŠ”Njegoš-Cetinje Marija Bećir/OŠ”Njegoš-Cetinje Milica Popović/OŠ”NJegoš”-Cetinje
256801/11/2020Veselinka AvramovićGodišnja dobaPet. 25.9. – grupa 21Rajko KosovićPregledana1. OdličneVeselinka Avramović, OŠ ,,Jovan Gnjatović”- Vraćenovići, Nikšić Suzana Jokić, OŠ ,,Jovan Gnjatović”-Vraćenovići, Nikšić
257001/11/2020Ivana MrdakJESENSri. 23.9. – grupa 12Rajko KosovićPregledana1. OdličneIvana Mrdak, “Braća Ribar”- Bijelo Polje Slađana Marković, “Braća Ribar”-Bijelo Polje
257401/11/2020Jelena BojovićObilježavanje Dana planete ZemljeČet. 24.9. – grupa 17Srđan VerbićPregledana1. OdličneTamara Nikolić, prof.biologije Jelena Bojović, prof.matematike “Braća Labudović” Nikšić
261501/11/2020Radivoje RadevićPovršina složenih figura u problemskim zadacimaČet. 24.9. – grupa 16Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneRadivoje Radević,JU OŠ ”Lubnice”,Berane
261701/11/2020Radivoje RadevićŠkolaČet. 24.9. – grupa 16Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneSuzana Obradović,Ranka Božović,JU OŠ Lubnice,Berane
261901/11/2020Milena RadanovićRazlomci, V razredČet. 24.9. – grupa 15Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneVeselinka Janjić, JUOŠ “Milosav Koljenšić” Slap – Danilovgrad Milena Radanović, JUOŠ “Milosav Koljenšić Slap- Danilovgrad
262501/11/2020Zumreta ZulićElementi u perodnom sistemu – MetaliČet. 24.9. – grupa 15Boris ĆurkovićPregledana1. Odlične
262901/11/2020Aida KolasinacEnergijaUto. 22.9. – grupa 07Ljubica ŠpirićPregledana2. Dobre
263501/11/2020Maja PerovićJesenPet. 25.9. – grupa 23Maja JukićPregledana1. OdličneOlivera Backović, OŠ “Olga Golović” – Nikšić Ljiljana Božović, OŠ “Olga Golović” – Nikšić Maja Perović, OŠ “Olga Golović” – Nikšić
263701/11/2020Tamara ĆetkovićPrimjena procentaČet. 24.9. – grupa 15Boris ĆurkovićPregledana1. Odlične
264701/11/2020Slobodanka DelicZanimanje i hobiČet. 24.9. – grupa 16Boris ĆurkovićPregledana1. Odlične
267301/11/2020Ivana ŠkuletićNacionalni parkoviPet. 25.9. – grupa 24Boris ĆurkovićPregledana1.1. IzvanredneDanica Zečević, OŠ “Dobrislav Đedo Perunović” Slavica Kuljić,OŠ “Dobrislav Đedo Perunović”, Nikšić Ivana Škuletić, OŠ “Dobrislav Đedo Perunović”, Nikšić
268301/11/2020Radojica KovačevićSaobraćajPet. 25.9. – grupa 23Rajko KosovićPregledana1. OdličneŽeljka Tomašević,OŠ,,Dušan Bojović”,Nikšić, Natalija Tijanić,OŠ,,Dušan Bojović”,Nikšić Violeta Čvorović,OŠ,,Dušan Bojović”,Nikšić Irena Šućur,OŠ,,Dušan Bojović”,Nikšić Radenka Vujović, OŠ,,Dušan Bojović”,Nikšić Radojica Kovačević ,OŠ,,Dušan Bojović”,Nikšić, Tanja Bogetić, OŠ,,Dušan Bojović”,Nikšić, Svetlana Bijelović, OŠ,,Dušan Bojović”,Nikšić, Ranko Zečević, OŠ,,Dušan Bojović”, Nikšić
268501/11/2020JELICA KOVACEVICBrojeviPet. 25.9. – grupa 21Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneJelica Kovacevic Jelena Perovic
270101/11/2020Mirela LuboderCSBH JEZIK I KNJIZEVNOST SA KLJUCNIM KOMPETENCIJAMA ( ,,KISA'”)Čet. 24.9. – grupa 17Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneMirela Luboder, OS ,,Milun Ivanovic” Bisevo, Rozaje.
270301/11/2020Marijana VesovicPismena priprema integrisane nastave za kljucne kompetencijeUto. 22.9. – grupa 06Maja JukićPregledana2. Dobre
271001/11/2020Ismeta FatićAkcioni plan – Obilježavanje Dana energijePet. 25.9. – grupa 21Rajko KosovićIsmeta Fatić OŠ ,,Jovan Gnjatović,, Vraćenovići, Nikšić Suzana Jokić OŠ ,,Jovan Gnjatović,, Vraćenovići, Nikšić Veselinka Avramović OŠ ,,Jovan Gnjatović,, Vraćenovići, Nikšić
272001/11/2020zehra kalacMjerenjeUto. 29.9. – grupa 28Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneZehra Kalac, Stojanka Savic, Ajsela Kalac . JUOS Miroslav Djurovic-Rozaje
273001/11/2020Mirjana ŠaranovićGeometrijska tijela u prostoruPon. 21.9. – grupa 04Ljubica ŠpirićPregledana1.1. Izvanredne• Marija Gojnić, profesor matematike, OŠ”Štampar Makarije”, Podgorica • Dragan Vučetić, profesor fizike, OŠ”Štampar Makarije”, Podgorica • Marija Mugoša, profesor informatike, OŠ”Štampar Makarije”, Podgorica • Mirjana Šaranović, profesor matematike, OŠ”Štampar Makarije”, Podgorica
273201/11/2020menton kukiqpriprema za ključne kompetencijeSri. 23.9. – grupa 11Maja JukićPregledana1. Odlične
273401/11/2020Marko DjokajParagraf i rečenicaPon. 21.9. – grupa 01Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
273601/11/2020Radenko RadovićKako smanjiti potrošnju električne energije u domaćinstvuUto. 22.9. – grupa 06Boris ĆurkovićPregledana1. Odlične
273801/11/2020Milja BožovićNamjena i značaj nezvaničnih tekstova razglednice i čestitkeSub. 3.10. – grupa 29Boris ĆurkovićPregledana2. Dobre
274001/11/2020Marija RadunovicVannastavna akivnost ,,U potrazi za blagom”Uto. 29.9. – grupa 26Rajko KosovićPregledana1.1. IzvanredneMarina Vujović, OŠ ,,Milan Vukotić”, Golubovci, Podgorica
274801/11/2020Milica StamatovićŽivot ljudi u prošlostiSub. 3.10. – grupa 29Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneJelena Stojanović,,JUOŠ “Savo Pejanović” , Podgorica Milica Stamatović,JUOŠ “Savo Pejanović” , Podgorica
275001/11/2020Đina JankovićDan žena- 8. martPet. 25.9. – grupa 24Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneĐina Janković , OŠ “Štampar Makarije” , Podgorica Ljubica Matijašević , “Štampar Makarije” , Podgorica Nikoleta Đurović , “Štampar Makarije” , Podgorica Irena Đurović , “Štampar Makarije” , Podgorica
275501/11/2020aida hodzicInsekti- gradja pceleUto. 22.9. – grupa 06Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneIrfan Salkovic, Slavica Nisavic, Aida Hodzic OS ” Milomir Djalovic” Susica , Bijelo Polje
276501/11/2020Snežana BoljevićGIS – zelenila, opština PodgoricaUto. 22.9. – grupa 06Srđan VerbićPregledana1. Odlične
277101/11/2020Marija RadečDan planete ZemljeUto. 29.9. – grupa 25Boris ĆurkovićPregledana1. Odlične
277301/11/2020Jelena PerovićNastava jezika: Na kraju učenja učenik će biti sposoban da razgovjetno i prirodno govori i u usmenoj komunikaciji demonstrira pravilan izgovor, a u pisanoj komunikaciji primjenjuje osnovna pravopisna pravila.Pet. 25.9. – grupa 20Boris ĆurkovićPregledana2. Dobre
277501/11/2020Natalija BaošićŠkolski ljubimacPet. 25.9. – grupa 23Ljubica ŠpirićPregledana2. Dobre Natalija Baošić, Osnovna škola “Štampar Makarije” Podgorica Rajna Ivanović, Osnovna škola “Štampar Makarije” Podgorica Stanislavka Aprcović, Osnovna škola “Štampar Makarije” Podgorica
277901/11/2020Marijana ĐokićEKO KATUN KOMANI (predstava)Uto. 29.9. – grupa 25Rajko KosovićPregledana1. Odlične
278101/11/2020Enis HasićPriprema nastave koja implementira razvoj ključnih kompetencijaČet. 24.9. – grupa 15Boris ĆurkovićPregledana2. Dobre
279201/11/2020Rešad MukovićVirusi-specifične osobine i značajUto. 22.9. – grupa 06Rajko KosovićPregledana1. Odlične
279601/11/2020Dragana JočićZapremina tijelaUto. 22.9. – grupa 06Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
280201/11/2020Elida HadzimusovicKulturna baštinaUto. 22.9. – grupa 06Maja JukićPregledana2. Dobre
222301/11/2020Emina ČindrakMjerenje u fizici (dužina, masa, vrijeme i zapremina)Sri. 23.9. – grupa 11Ljubica ŠpirićPregledana2. Dobre
222901/11/2020Milo BubanjaJesenUto. 22.9. – grupa 06Maja JukićPregledana1. Odlične
223101/11/2020Katarina Bulatovipriprema za integrisanu nastavu – ZIMASri. 23.9. – grupa 12Maja JukićPregledana1. Odlične
223301/11/2020Katarina BulatoviZimaSri. 23.9. – grupa 13Maja JukićPregledana1. Odlične
223901/11/2020Sladjana KnjeginjicIzrada flajera – Dan planete ZemljePon. 21.9. – grupa 01Boris ĆurkovićPregledana2. Dobre
224101/11/2020Amra DžukljanPorodicaUto. 22.9. – grupa 10Srđan VerbićPregledana2. Dobre
225801/11/2020Mela GredicRijeke Crne GorePon. 21.9. – grupa 01Maja JukićPregledana1. Odlične
226001/11/2020Vesna JasnićŽivi svijet moga mjesta (Rijeke Bijelog Polja)Pon. 21.9. – grupa 01Maja JukićPregledana1. Odlične
226201/11/2020Radisav MedojevicPriprema za realizaciju KK na međupredmetnu temu,,Opišu drvenaste i zeljaste biljke(V razred);objasne karakteristike i najznačajnije predstavnike grupa biljnog carstva(Vl r))Pon. 21.9. – grupa 01Boris ĆurkovićPregledana2. Dobre
226401/11/2020Biljana StanisicAlbumi nam pričajuPon. 21.9. – grupa 01Boris ĆurkovićPregledana2. Dobre
226601/11/2020Milja BožovićRazlikovanje nezvaničnih tekstovaPet. 25.9. – grupa 24Boris ĆurkovićPregledana3. Nedovršene
226801/11/2020Mihailo DjokicTrougao. Elementi trougla. Podjela trouglovaSri. 23.9. – grupa 13Maja JukićPregledana2. Dobre
227201/11/2020Lucija PalibrkDan planete ZemljePon. 21.9. – grupa 01Boris ĆurkovićPregledana1. Odlične
227901/11/2020Goran TrifunovićRIMSKE CIFREPet. 25.9. – grupa 24Srđan VerbićPregledana1. Odlične• Kristina Radović • Zorka Milović • Jasna Dautović • Vukosava Labović • Goran Trifunović OŠ !Radojica Perović” Podgorica
228901/11/2020Dubravka PeruničićDan planete ZemljePon. 21.9. – grupa 01Boris ĆurkovićPregledana2. DobreDubravka Peruničić, prof.raz.nastave – OŠ „Salko Aljković“, Pljevlja Ševala Harbić, prof.raz.nastave – OŠ „Salko Aljković“, Pljevlja Danka Pejović, prof.raz.nastave – OŠ „Mataruge“, Pljevlja
236601/11/2020Radisav MedojevićOpišu drvenaste i zeljaste biljke(V razred);objasne karakteristike i najznačajnije predstavnike grupa biljnog carstvaPon. 21.9. – grupa 01Boris ĆurkovićPregledana2. Dobre
236801/11/2020Darko ĐuraškovićPriprema za nastavu matematikePon. 21.9. – grupa 01Rajko KosovićPregledana1. Odlične
237001/11/2020Branislav MiladinovicMinihidroeletrane: ekologija i/ili ekonomijaPon. 21.9. – grupa 01Rajko KosovićPregledana1.1. Izvanredne
237201/11/2020Sonja MićunovićZaštita životne sredine, Dan planete ZemljePet. 25.9. – grupa 23Boris ĆurkovićPregledana1. Odlične
237801/11/2020Nermina DurovićMoja domovinaUto. 22.9. – grupa 09Rajko KosovićPregledana2. Dobre
238001/11/2020Omer KardovicObnovljivi izvori energijeSri. 23.9. – grupa 11Rajko KosovićPregledana1. Odlične
239301/11/2020Dragica KatnićOsobine ekosistemaČet. 24.9. – grupa 18Rajko KosovićPregledana1. Odlične
239901/11/2020Maja ŽujovićDan zdrave hraneUto. 22.9. – grupa 06Pregledana2. Dobre
240501/11/2020Ana MilovicVoda i značaj vodeUto. 22.9. – grupa 07Rajko KosovićPregledana1. Odlične
240701/11/2020Anela MuricNedjeljni ručakPon. 21.9. – grupa 01Srđan VerbićPregledana2. Dobre
240901/11/2020Лазар ЦупараZdrava ishrana-uslov zdravog životaUto. 22.9. – grupa 07Rajko KosovićPregledana1. Odlične
241101/11/2020Branka KastratovićPriprema za nastavu koja implementira razvoj kljucnih kompetencijaPon. 21.9. – grupa 01Boris ĆurkovićPregledana2. Dobre
241301/11/2020Brankica PupovićPriprema za casUto. 22.9. – grupa 07Rajko KosovićPregledana1. Odlične
241501/11/2020Ivana VukićIntegracija ključnih kompetencija u obrazovnom sistemuPon. 21.9. – grupa 01Pregledana1. Odlične
241701/11/2020Veselinka šćekićUticaj metala na zdravlje lljudiPon. 21.9. – grupa 01Maja JukićPregledana1. Odlične
242401/11/2020DUBRAVKA LEKIĆJEZERA CRNE GOREUto. 29.9. – grupa 28Srđan VerbićPregledana2. Dobre
242601/11/2020Tijana LakovićJesenSri. 23.9. – grupa 12Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
242801/11/2020Vasiljka CauševićDan igreČet. 24.9. – grupa 18Srđan VerbićPregledana2. Dobre
243101/11/2020Vera MiletićDan igreČet. 24.9. – grupa 18Srđan VerbićPregledana2. Dobre
243701/11/2020Tamara NikolićObilježavanje Dana planete ZemljeČet. 24.9. – grupa 17Srđan VerbićPregledana2. Dobre
244101/11/2020Vanja TerzićPriprema_Voda_23.9._RTPljevljaSri. 23.9. – grupa 11Maja JukićPregledana1. Odlične
244501/11/2020Mersad CikoticUdahni VazduhSri. 23.9. – grupa 11Maja JukićPregledana2. Dobre
244701/11/2020Ivan ObrenićINTEGRISANA NEDJELJA CSBH jezik i književnost, Informatika sa tehnikom, Matematika, Muzička kulturaSri. 23.9. – grupa 11Rajko KosovićPregledana2. Dobre
244901/11/2020Ivana KljajićJesenČet. 24.9. – grupa 15Rajko KosovićPregledana2. Dobre
245401/11/2020NADA BOGAVACJesenUto. 22.9. – grupa 06Maja JukićPregledana1. Odlične
245701/11/2020Violeta LukovicPrirodni brojevi u skupu NUto. 22.9. – grupa 06Srđan VerbićPregledana1. Odlične
245901/11/2020Ismeta FatićDikotiledone i monokotiledone biljke-ljekovito bilje moga krajaPet. 25.9. – grupa 21Pregledana1. Odlične
246401/11/2020Shaqe CamajLjekovito bilje našeg krajaSri. 23.9. – grupa 11Maja JukićPregledana2. Dobre
246601/11/2020Danijela VranesZdrava ishrana-uslov zdravog životaUto. 22.9. – grupa 07Rajko KosovićPregledana2. Dobre
247101/11/2020Robert IvezajLjekovito Bilje našeg krajaSri. 23.9. – grupa 11Maja JukićPregledana2. Dobre
247301/11/2020Snežana KneževićDan igreČet. 24.9. – grupa 15Srđan VerbićPregledana2. Dobre
248701/11/2020Rajka MilatovićMeđunarodni dan djevojčica u ICT-uČet. 24.9. – grupa 15Srđan VerbićPregledana1. Odlične
210301/11/2020Nataša ŠarovićSvjetski dan zastite zivotne sredinePet. 25.9. – grupa 20Srđan VerbićPregledana2. DobreAna Perunović, Nada Orbović, Nataša Šarović, Snežana Janković, Vesna Marojević, Nada Kosić, Momčilo Kosović, Branka Marković, Ljiljana Đurović, Radmila Ćeha
210701/11/2020Ilinka LukićCvijetPet. 25.9. – grupa 20Pregledana3. NedovršeneAnita Markovic , Nina Srdanovic, Ilinka Lukic , svi smo iz JU OS Maksim Gorki Podgorica
210901/11/2020Zorica MiljanicReciklažaPet. 25.9. – grupa 22Rajko KosovićPregledana2. DobreZorica Miljanić, Maja Urošević, Njegosava Pižurica,JU OŠ “Rade Perović” Velimlje Nikšić
211101/11/2020Azra PilicaHRANIM SE ZDRAVOUto. 22.9. – grupa 07Srđan VerbićPregledana2. DobreAzra Pilica,Ilma Aličković,OŠ”Vuk Karadžić,Bistrica,Bijelo Polje
211501/11/2020Nataša ŠarovićNediskriminacijaPet. 25.9. – grupa 20Srđan VerbićPregledana2. DobreNataša Šarović, Snežana Janković, Vesna Marojević, Nada Orbović, Nada Kosić, Ana Perunović, Momčilo Kosović, Branka Marković, Radmila Ćeha, Ljiljana Đurović
211701/11/2020Nataša ŠarovićPreduzetničko učenje, lutkarska predstavaPet. 25.9. – grupa 20Srđan VerbićPregledana1. OdličneNada Orbović, Ana Perunović, Nataša Šarović, Vesna Marojević, Momčilo Kosović, Nada Kosić, Snežana Janković, Ljiljana Đurović, Branka Marković, Radmila Ćeha; OŠ “Luka Simonović”, Nikšić
211901/11/2020Nataša ŠarovićProcenti i razmjeraPet. 25.9. – grupa 20Srđan VerbićPregledana2. DobreAna Perunović, Vesna Marojević, Nataša Šarović, Snežana Janković, Nada Orbović, Momčilo Kosović, Nada Kosić, Branka Marković, Ljiljana Đurović, Radmila Ćeha; OŠ “Luka Simonović”, Nikšić
212101/11/2020Jelena BlečićAgregatna stanjaPet. 25.9. – grupa 20Srđan VerbićPregledana2. DobreMirjana Mališić, OŠ ¨Maksim Gorki¨, Podgorica; Svetlana Džabasan, OŠ ¨Maksim Gorki¨, Podgorica; Vesna Šaranović, OŠ ¨Maksim Gorki¨, Podgorica; Jelena Blečić, OŠ ¨Maksim Gorki¨, Podgorica;
212301/11/2020Danilo LekicEnergetika i okolina – uticaj vjetroelektrana na zivotnu sredinuUto. 22.9. – grupa 08Pregledana2. Dobre
212501/11/2020Elida HadzimusovicOčuvanje kulturne baštine.Pet. 25.9. – grupa 24Ljubica ŠpirićPregledana3. NedovršeneElida Hadžimušović i Vesna Dašić. OŠ “Hajro Šahmanović”, Plav.
214801/11/2020Asima GrbovićDan zdrave hraneUto. 22.9. – grupa 06Pregledana2. DobreRadenko Radović, OŠ ,, 9. maj “, Bijelo Polje Milosava Knežević, OŠ ,, 9. maj “, Bijelo Polje Jelena Leković, OŠ ,, 9. maj “, Bijelo Polje Slavica Femić, OŠ ,, 9. maj “, Bijelo Polje Asima Grbović, OŠ ,, 9. maj “, Bijelo Polje Maja Žujović, OŠ ,, 9. maj “, Bijelo Polje
215601/11/2020Marijana IlinčićIntegrisana nastava – Kruženje vode u prirodiSri. 23.9. – grupa 12Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneZorica Cvijović – profesorica razredne nastave Milojka Vukićević – profesorica razredne nastave Violeta Lončar – profesorica razredne nastave Oliver Anđelić – profesor matematike Marijana Ilinčić – profesorica informatike sa tehnikom Koviljka Leković – profesorica biologije
216201/11/2020Hajrija Gačevićhemija-estriSri. 23.9. – grupa 14Ljubica ŠpirićPregledana3. Nedovršene
218201/11/2020Šabo ĆemanJesenPon. 21.9. – grupa 02Srđan VerbićPregledana2. DobreŠabo Ćeman, OŠ “25. Maj” Vrbica, Petnjica Neima Agović, OŠ “25. Maj” Vrbica, Petnjica Šeća Adrović, OŠ “25. Maj” Vrbica, Petnjica Feko Bahor, OŠ “Tucanje”, Petnjica
218701/11/2020Branimirka RadojevicVoceUto. 22.9. – grupa 06Boris ĆurkovićPregledana2. Dobre
218901/11/2020Sanja MagovčevićUticaj zdrave hrane na organizam i zdravlje čovjekaSri. 23.9. – grupa 11Rajko KosovićPregledana2. DobreSanja Magovčević, JUOŠ “Bogdan Kotlica” Boan, Šavnik
219101/11/2020Ilma AličkovićHranim se zdravoUto. 22.9. – grupa 09Srđan VerbićPregledana2. DobreIlma Aličković, JU OŠ “Vuk Karadžić”, Bijelo Polje Azra Pilica, JU OŠ “Vuk Karadžić”, Bijelo Polje
219601/11/2020Nataša DragojevićOdakle dolazi hranaUto. 22.9. – grupa 06Ljubica ŠpirićPregledana2. DobreNataša Dragojević Velika Đurović Irena Sekulović Čedo Čolović Branka Božović Dejana Radević-Vučinić Sabaheta Kožar
219801/11/2020Safet KojićGRAVITACIONE SILE U SUNČEVOM SISTEMUPon. 21.9. – grupa 01Srđan VerbićPregledana2. Dobre
220001/11/2020Tamara ArsovićMikroskop i mikroskopiranjeSri. 23.9. – grupa 14Maja JukićPregledana1. Odlične
220201/11/2020Nikola RaičevićBiljni svijetSri. 23.9. – grupa 14Maja JukićPregledana1. OdličneTamara Arsović, prof. biologije – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Nikola Raičević, prof. razredne nastave – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Dijana Zonjić, prof. informatike – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Adnan Hadžić, prof. matematike – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Alma Pljakić, dipl. vaspitač – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Nataša Tmušić, prof. hemije – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Biserina Baltić, prof. razredne nastave – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Milica Luković, prof. razredne nastave – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Mihailo Đokić, prof. matematike – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Neđeljko Ralević, prof. matematike – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Katarina Bulatović, prof. razredne nastrave – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane
220401/11/2020Sabina ČivovićPriprema nastave koja implementira razvoj ključnih kompetencijaSri. 23.9. – grupa 11Boris ĆurkovićPregledana1. Odlične
220801/11/2020Nataša TmušićPeriodni sistem elemenataSri. 23.9. – grupa 14Maja JukićPregledana1. OdličneTamara Arsović, prof. biologije – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Nikola Raičević, prof. razredne nastave – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Dijana Zonjić, prof. informatike – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Adnan Hadžić, prof. matematike – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Alma Pljakić, dipl. vaspitač – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Nataša Tmušić, prof. hemije – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Biserina Baltić, prof. razredne nastave – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Milica Luković, prof. razredne nastave – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Mihailo Đokić, prof. matematike – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Neđeljko Ralević, prof. matematike – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Katarina Bulatović, prof. razredne nastrave – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane
221001/11/2020Alma PljakićNarodne pjesmeSri. 23.9. – grupa 14Maja JukićPregledana1. OdličneTamara Arsović, prof. biologije – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Nikola Raičević, prof. razredne nastave – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Dijana Zonjić, prof. informatike – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Adnan Hadžić, prof. matematike – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Alma Pljakić, dipl. vaspitač – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Nataša Tmušić, prof. hemije – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Biserina Baltić, prof. razredne nastave – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Milica Luković, prof. razredne nastave – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Mihailo Đokić, prof. matematike – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Neđeljko Ralević, prof. matematike – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Katarina Bulatović, prof. razredne nastrave – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane
221201/11/2020Dijana ZonjicAlgoritam i programSri. 23.9. – grupa 14Maja JukićPregledana1. OdličneTamara Arsović, prof. biologije – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Nikola Raičević, prof. razredne nastave – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Dijana Zonjić, prof. informatike – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Adnan Hadžić, prof. matematike – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Alma Pljakić, dipl. vaspitač – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Nataša Tmušić, prof. hemije – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Biserina Baltić, prof. razredne nastave – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Milica Luković, prof. razredne nastave – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Mihailo Đokić, prof. matematike – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Neđeljko Ralević, prof. matematike – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane Katarina Bulatović, prof. razredne nastrave – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – Berane
221401/11/2020Neđeljko RalevićRacionalni brojeviSri. 23.9. – grupa 14Boris ĆurkovićPregledana1. Odlične
221601/11/2020Biserina BaltićNarodna književnostSri. 23.9. – grupa 14Maja JukićPregledana1. OdličneBiserina Baltić, prof.razredne nastave – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – BERANE Tamara Arsović, prof. biologije – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – BERANE Nataša Tmušić, prof. hemije – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – BERANE Dijana Zonjić, prof. informatike – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – BERANE Nikola Raičević, prof. razredne nastave – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – BERANE Mihailo Đokić, prof. matematike – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – BERANE Milica Luković, prof. razredne nastave – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – BERANE Adnan Hadžić, prof, matematike – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – BERANE Neđeljko Ralević, prof. matematike – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – BERANE Katarina Bulatović, prof. razredne nastave – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – BERANE Alma Pljakić, dipl. vaspitač – OŠ ,,RADOMIR MITROVIĆ” – BERANE
221801/11/2020Adnan HadzicRacionalni brojeviSri. 23.9. – grupa 14Maja JukićPregledana1. Odlične
222001/11/2020Milica LukovićKalendarSri. 23.9. – grupa 14Maja JukićPregledana1. OdličneMilica Luković, prof. razredne nastave – OŠ ,, RADOMIR MITROVIC” – BERANE Tamara Arsović, prof.biologije – OŠ ,, RADOMIR MITROVIC” – BERANE Nataša Tmušić, prof. hemije – OŠ ,, RADOMIR MITROVIC” – BERANE Dijana Zonjić, prof. informatike – OŠ ,, RADOMIR MITROVIC” – BERANE Nikola Raičević, prof, razredne nastave – OŠ ,, RADOMIR MITROVIC” – BERANE Mihailo Đokić, prof. matematike – OŠ ,, RADOMIR MITROVIC” – BERANE Adnan Hadžić, prof. matematike – OŠ ,, RADOMIR MITROVIC” – BERANE Neđeljko Ralević, prof. matematike – OŠ ,, RADOMIR MITROVIC” i OŠ ,,POLICA” – BERANE Katarina Bulatovic, prof. razredne nastave – OŠ ,, RADOMIR MITROVIC” – BERANE Alma Pljakić, dipl. vaspitač – OŠ ,, RADOMIR MITROVIC” – BERANE
208801/11/2020Asima GrbovićDan zdrave hraneUto. 22.9. – grupa 06Pregledana2. DobreRadenko Radović, OŠ ,,9. maj ” , Bijelo Polje Jelena Leković, OŠ ,,9. maj ” , Bijelo Polje Milosaava Knežević, OŠ ,,9. maj ” , Bijelo Polje Slavica Femić, OŠ ,,9. maj ” , Bijelo Polje Maja Žujović, OŠ ,,9. maj ” , Bijelo Polje Asima Grbović, OŠ ,,9. maj ” , Bijelo Polje
209201/11/2020Jovana NenezićDan vodaČet. 24.9. – grupa 15Pregledana2. DobreProfesorice razredne nastave: Violeta Pavić, Valentina Perović, Zorica Kankaraš, Ana Baćović, Stanislavka Tomašević Profesorica fizike: Milica Perović Profesorica informatike: Jovana Nenezić
282325/10/2020Sandra RašovićPorodica kao jezgro zajedniceSub. 3.10. – grupa 30Maja JukićPregledana1. Odlične
287725/10/2020Sava KovacevicKrugSub. 3.10. – grupa 30Maja JukićPregledana1. Odlične
271324/10/2020Milosava NikolićČUVAJMO SVAKU KAPLJICU VODEPet. 25.9. – grupa 24Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneMilosava Nikolić, JU OŠ “Braća Bulajić”, Nikšić Marina Draganić, JU OŠ “Braća Bulajić”, Nikšić Snežana Kapešić, JU OŠ “Braća Bulajić”, Nikšić
283522/10/2020Vera AdžićZdravlje i pravilna ishranaUto. 29.9. – grupa 25Maja JukićPregledana1. OdličneŠkola:JU OŠ“Branko Božović“- Podgorica Ime/na i prezime/na nastavnika: 1.Milanka Šćepanović -informatika sa tehnikom 2.Jovana Dubak -matematika 3.Biljana Klikovac -biologija 4.Vera Adžić -hemija 5.Daliborka Vujošević -fizika 6.Tamara Nikolić – razredna nastava 7.Željka Samac – razredna nastava 8.Dragana Eraković – razredna nastava 9.Maja Ivanović – razredna nastava
247722/10/2020Ana BakicAlbumi nam pricajuSri. 23.9. – grupa 13Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
284722/10/2020Rajka AntovićVode zavičajaSub. 3.10. – grupa 30Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneVera Popović – profesor fizike i hemije Ana Đurđić – profesor matematike Lola Đukanović – profesor razredne nastave Rajka Antović – profesor razredne nastave Biljana Perišić – profesor razredne nastave JU OŠ „Jagoš Kontić“ Nikšić
291522/10/2020Milica JelićJesen i jesenji plodoviPet. 9.10. – grupa 33Maja JukićPregledana1. OdličneMilica Jelić, JUOŠ”Radoje Čizmović”, Nikšić Branka Blečić, Marija Nikčević, JUOŠ”Milija Nikčević”,Nikšić Olivera Ćeranić, Milena Pedović, JUOŠ”Ratko Žarić”, Nikšić Milica Miljević, JUOŠ”Braća Labudović”, Nikšić Marija Kavaja, JUOŠ “Dušan Bojović”, Nikšić Dragana Mirković, JUOŠ”Mileva Lajović – Lalatović”, Nikšić
248522/10/2020Suada ZoronjicRijeke Crne GorePon. 21.9. – grupa 02Maja JukićPregledana1.1. IzvanredneSuada Zoronjić, Vesna Jasnić, Zejna Šabović,Ešef Bahović, Mela Kajević, Denisa Erović
263322/10/2020Tamara JanjuševićPismoPet. 25.9. – grupa 24Maja JukićPregledana1.1. IzvanredneSlavica Čolaković, OŠ Olga Golović, Nikšić Tanja Đonlaga, OŠ Olga Golović, Nikšić Tamara Janjušević, OŠ Olga Golović, Nikšić
268022/10/2020Nermina GarčevićGeometrijska tijela i figureUto. 22.9. – grupa 06Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneNermina Garčević, OŠ “Hajro Šahmanović”, Plav Sajma Feratović, OŠ “Hajro Šahmanović”, Plav
288222/10/2020Danijela JovanovićUticaj virusa Korona na zdravlje ljudiSub. 3.10. – grupa 29Ljubica ŠpirićPregledana1.1. IzvanredneVidosava Bigović, osnovna škola “Milorad Musa Burzan” Podgorica Irena Boričić, osnovna škola “Milorad Musa Burzan” Podgorica Sandra Radulović, osnovna škola “Milorad Musa Burzan” Podgorica Danijela Jovanović, osnovna škola “Milorad Musa Burzan” Podgorica Blanka Unković, osnovna škola “Milorad Musa Burzan” Podgorica Marijana Abramović, osnovna škola “Milorad Musa Burzan” Podgorica Dara Peličić, osnovna škola “Milorad Musa Burzan” Podgorica Sanja Medenica Obradović, osnovna škola “Milorad Musa Burzan” Podgorica Jadranka Radović, osnovna škola “Milorad Musa Burzan” Podgorica
286922/10/2020Ana ĐurovićEkološki otisakUto. 29.9. – grupa 28Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneBiljana Veličković, Suzana Kovačević, Vojislavka Čvorović, Darinka Radusinović, Dušica Marković, Ana Đurović. Podgorica, Sve nastavnice su zaposlene u JU OŠ,,Vuk Karadžić”
272822/10/2020Sanja JanjićIntegrisana nastava Zdrava ishranaSub. 3.10. – grupa 29Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneLjiljana Vujičić, nastavnica biologije Mirjana Nikolić, nastavnica matematike Zorica Batrićević, prof. razredne nastave Jelena Jevrić, prof. razredne nastave Sanja Janjić, pedagoškinja
262322/10/2020Vinka DjurovicNaziv pripreme 1Sub. 3.10. – grupa 29Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
213321/10/2020Nermina GarčevićGeometrijska tijela i figureUto. 22.9. – grupa 06Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneNermina Garčević, OŠ “Hajro Šahmanović” Plav Sajma Feratović, OŠ “Hajro Šahmanović” Plav
289517/10/2020Dragana BogavacGodišnje doba- ProljećePon. 21.9. – grupa 01Rajko Kosović
279413/10/2020Milica JelićMoja planeta u jednoj fotografiji – vannastavna aktivnostPet. 9.10. – grupa 33Maja JukićPregledana1.1. Izvanredne
253613/10/2020Veljko ŽižićDan naukeČet. 24.9. – grupa 15Maja JukićPregledana1.1. IzvanredneVeljko Žižić, OŠ ,,Dušan Đukanović”, Nikšić Vera Mirković, OŠ ,,Dušan Đukanović”, Nikšić
252809/10/2020Marica Milić,,Pilipenda,,Simo MatavuljPet. 25.9. – grupa 20Rajko KosovićPregledana1. Odlične
229507/10/2020Ljiljana DrpljaninOralno zdravljePon. 21.9. – grupa 02Maja JukićPregledana1.1. IzvanredneLjiljana Drpljanin, OŠ ,,Risto Ratković” – Bijelo Polje, Vesna Dulović, OŠ ,,Risto Ratković” – Bijelo Polje Danojla Medojević, OŠ ,,Risto Ratković” – Bijelo Polje
209027/09/2020Marica ŠćekićSaobraćaj – raskrsnicaČet. 24.9. – grupa 17Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneMarica Šćekić “Rifat Burdžović -Tršo”,Bijelo Polje Elvina Šahman “Rifat Burdžović -Tršo”,Bijelo Polje Nazira Bahor “Rifat Burdžović -Tršo”,Bijelo Polje Rehad Pačariz “Rifat Burdžović -Tršo”,Bijelo Polje
215227/09/2020Marijana IlinčićKruženje vode u prirodiSri. 23.9. – grupa 12Boris ĆurkovićPregledana1. OdličneZorica Cvijović – profesorica razredne nastave Milojka Vukićević – profesorica razredne nastave Violeta Lončar – profesorica razredne nastave Oliver Anđelić – profesor matematike Marijana Ilinčić – profesorica informatike sa tehnikom Koviljka Leković – profesorica biologije
212927/09/2020Ivana ĐalovićOd cvijeta do plodaPon. 21.9. – grupa 03Maja JukićPregledana1.1. IzvanredneBojana Rosić-OŠ “Radomir Rakočević”-Mojkovac Olivera Jovanović- OŠ “Radomir Rakočević”-Mojkovac
208224/09/2020Marija KrulanovicGodisnja dobaPet. 25.9. – grupa 22Rajko KosovićPregledana1. OdličneBranka Jaramaz, uciteljica, JU OS “Jovan Draganic” Petrovici, Niksic Marija Krulanovic, nastavnica biologije, JU OS “Jovan Draganic” Petrovici, Niksic Maja Urosevic, nastavnica matematike, JU OS “Rade Perovic” Velimlje, Niksic
208024/09/2020Denisa ErovićRijeke Crne GorePon. 21.9. – grupa 01Maja JukićPregledana1.1. Izvanredne
207624/09/2020Samka KandićNarušavanje prirodne ravnoteže -zagađenje i posljedice po živi svijetUto. 22.9. – grupa 06Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
207424/09/2020Mira DejanovicVodaČet. 24.9. – grupa 15Ljubica ŠpirićPregledana1. OdličneJU OS Tucanje/Petnjica Jelena Vujovic Mira Dejanovic Biljana Vulic Anela Skrijelj
206724/09/2020Mirjana IvanovićZagadivanje vazduha,vode i zemljistaČet. 24.9. – grupa 15Rajko KosovićPregledana1. Odlične
206523/09/2020Dragica KastratovićSnalaženje u prostoru – OrijentacijaČet. 24.9. – grupa 18Rajko KosovićPregledana1.1. IzvanredneDragica Kastratović i Radovan Kastratović JU OŠ,, Šunjo Pešikan,, Trešnjevo – Cetinje
200723/09/2020Edin VišnjićБиљке мога крајаPon. 21.9. – grupa 01Ljubica ŠpirićPregledana2. DobreOŠ Dušan Korać, Bijelo Polje Medina Kajević, Esmana Kajević, Jovanka Despotović, Edin Višnjić, Nataša Nišavić, Nataša Drobnjak, Elvira Dobardžić, Darinka Kljajević,
200523/09/2020Aleksandar BandovićPlanine i ravnice Crne Gore – Limska dolinaUto. 22.9. – grupa 06Boris ĆurkovićPregledana2. Dobre
197422/09/2020Marija RončevićPisanje i dizajn zvanične i nezvanične pozivnicePon. 21.9. – grupa 01Ljubica ŠpirićPregledana2. DobreOŠ “Vladimir Rolović” Šula – Pljevlja Marija Rončević, profesorica razredne nastave Sanja Joksović, profesorica razredne nastave Ivana Anđelić, profesorica tehnike i informatike Array
197022/09/2020Violeta VelickovicObrada tekstaPon. 21.9. – grupa 01Rajko KosovićPregledana2. DobreArray
196722/09/2020Ivana AnđelićKnjiževnost i pisci engleskog govornog područjaPon. 21.9. – grupa 01Ljubica ŠpirićPregledana2. DobreArray
196022/09/2020Đorđije RadovićIzrada ankete i prikazivanje podatakaUto. 22.9. – grupa 06Srđan VerbićPregledana1. OdličneDijana Božović, Ilinka Perović, Edina Hadzibegović, Arnes Halilović, Zehra Balić, Nataša Radović, Đorđije Radović, svi iz škole Marko Miljanov, Bijelo PoljeArray
195722/09/2020Ljiljana FilipovicProsti i složeni brojeviUto. 22.9. – grupa 06Srđan VerbićPregledana1. OdličneArray
195122/09/2020Edin VišnjićZaštita životne sredinePon. 21.9. – grupa 01Ljubica ŠpirićPregledana2. DobreMedina Kajević, JU OŠ “Dušan Korać”, Bijelo Polje Esmana Kajević, JU OŠ “Dušan Korać”, Bijelo Polje Jovanka Despotović, JU OŠ “Dušan Korać”, Bijelo Polje Edin Višnjić, JU OŠ “Dušan Korać”, Bijelo Polje Nataša Nišavić, JU OŠ “Dušan Korać”, Bijelo Polje Nataša Drobnjak, JU OŠ “Dušan Korać”, Bijelo Polje Elvira Dobardžić, JU OŠ “Dušan Korać”, Bijelo Polje Darinka Kljajević, JU OŠ “Dušan Korać”, Bijelo Polje Hidajeta LukačJU OŠ “Dušan Korać”, Bijelo PoljeArray
183321/09/2020Hidajeta LukačRadionica (izrada modela- lepeza)Pon. 21.9. – grupa 02Ljubica ŠpirićPregledana1. Odlične
181721/09/2020Violeta VelickovicPriprema informatika 6 razredPon. 21.9. – grupa 01Ljubica ŠpirićPregledana2. Dobre
181521/09/2020Edin VišnjićZdrava ishranaPon. 21.9. – grupa 02Ljubica ŠpirićPregledana2. Dobre1. Medina Kajević 2. Esmana Kajević 3. Jovanka Despotović 4. Edin Višnjić 5. Nataša Nišavić 6. Nataša Drobnjak 7. Elvira Dobardžić 8. Darinka Kljajević JU OŠ “Dušan Korać,” Bijelo Polje
419217/09/2020Elza NumanovićUTICAJ BUKE NA ORGANIZAM I ZDRAVLJE ČOVJEKAPon. 21.9. – grupa 01Maja JukićPregledana1.1. Izvanredne
37128/08/2020Biljana GligoricNovost 03
36928/08/2020Biljana GligoricNovost 02
36628/08/2020Biljana GligoricNovost 01
127/05/2020Biljana GligoricHello world!